HTH THE BEST BLOG IN THE WORLD

بازار حافظه‌های فلش همچنان داغ است و هر روز شاهد تولید فلش‌هایی در طرح‌ها و اشکال متنوع و جالب هستیم. این بار به معرفی حافظه‌ای می‌پردازیم که به شکل یک جمجمه است و مخصوص آنهایی است که اطلاعاتشان به جانشان بسته است و همیشه همراهشان است. چرا که این حافظه به شکل به یک انگشتر طراحی شده و همیشه می‌توانید آن را به انگشتتان داشته باشید. ضمنا با داشتن چنین انگشتر هایی واقعا خشن به نظر خواهید رسید! Sick

البته قیمت این حافظه‌های فلش دو گیگابایتی 145 دلار می‌باشد.

+ نوشته شده در  جمعه بیست و دوم آبان ۱۳۸۸ساعت 11:51  توسط HTH  | 

پلیس ایتالیا اخیرا طپانچه نو ظهوری را کشف کرد که به شکل یک گوشی موبایل ساخته شده است. این گوشی موبایل که ظاهرش کاملا مانند سایر گوشی های موبایل است ، در حقیقت یک "چهار تیر" کالیبر 022 میباشد. از این "اسلحه موبایلی".

داخل این گوشی موبایل 4 محفظه وجود دارد که در ان 4 فشنگ جای میگیرد و میتوان سریعا با ان تیراندازی کرد و تکمه keypad روی گوشی هم ، کار ماشه اسلحه را انجام میدهد.

+ نوشته شده در  جمعه بیست و دوم آبان ۱۳۸۸ساعت 11:50  توسط HTH  | 

یک محقق مبتکر در دانشگاه Texas A&M تلفن همراهی ساخته است که به وسیله صحبت کردن شارژ می شود.

طاهرکاگین محقق مبتکر در دپارتمان مهندسی شیمی در Texas A&M University است که با استفاده از نوعی ماده موسوم به "فیزوالکترونیک" و تلفیق آن با دانش نانو این تلفن همراه عجیب را ساخته است.

این محقق که گرایش تحقیقاتی اش بر روی فناوری نانو بوده تلاش زیادی را برای طراحی و ساخت سیستمهای خودکار شارژشونده ای متمرکز کرده است که نیازی به منابع تأمین انرژی نظر باتریهای شارژی نداشته باشند.

در این فناوری نوین از تلفیق نانو فناوری و ماده فیزوالکترونیک شرایط خاصی به وجود می آید که طی آن الکتریسیته مورد نیاز برای شارژ باتری از امواج صوتی تولید شده از سوی کاربر به دست می آید.

این محقق و همکارنش در دانشگاه هوستون دریافته اند ماده فیزوالکترونیک در صورتی که با ضخامت تنها چند نانومتر به کار گرفته شود می تواند انرژی صوتی را به صورت صد در صد جذب کند.

بر اساس گزارش ساینس دیلی، در این فناوری نوین محققان بر استفاده از عناصر شیمیایی متمرکز بوده اند که به شدت در برابر امواج صوتی حساس بوده و می توانند با تبدیل آن به الکتریسیته، باتری گوشی را شارژ کنند.

+ نوشته شده در  جمعه بیست و دوم آبان ۱۳۸۸ساعت 11:49  توسط HTH  | 

خبری که منتشر شده غیر قابل باور به نظر می رسد. اما دانشمندان دپارتمان علوم شناختی مرکز تحقیقات علوم اعصاب ATR ژاپن موفق شده‌اند نخستین تصاویر را از مغز انسان استخراج کنند.

روش کار بسیار جالب بوده است ابتدا 400 تصویر سیاه و سفید مختلف در سایز 10 پیکسل در 10 پیکسل به بیننده نشان داده شده است.

هر تصویر به مدت 12 ثانیه مقابل چشم بیننده قرار داشته است و در این مدت دستگاه fMRI تغییرات فعالیتی کورتکس مغز را تحت نظر می‌گرفته است.

یک کامپیوتر مرکزی اطلاعات را دریافت می‌کرده و با یک نرم‌افزار ویژه که توسط این دپارتمان تولید شده یاد می‌گرفته که چگونه تغییرات فعالیتی مغز را با تصاویر نشان داده شده مرتبط کند.

نتیجه فرایند این شده که وقتی حروف neuron به معنای عصب به ترتیب به فرد آزمایش شونده نشان داده شده است کامپیوتر مرکزی توانسته از روی فعالیت الکتریکی مغز کلمه neuron را استخراج کند. که تصویر آن را در بالا می‌بینید.

این می‌تواند آغازی باشد برای اینکه در آینده بتوانید شب‌ها رویاهایتان را روی یک DVD ضبط کنید. و یک گام علمی مهم در علوم شناختی محسوب می‌شود.

به دلیل حجم بالای بازدید کنندگان، وب سایت خبری اصلی از کار افتاده است. اما می‌توانید خبر را در Boing Boing و Computer Weekly بخوانید.

می‌توانید با علوم شناختی یا Cognitive Science در پژوهشکده علوم شناختی به فارسی آشنا شوید.

+ نوشته شده در  جمعه بیست و دوم آبان ۱۳۸۸ساعت 11:48  توسط HTH  | 

دیسک بلو-ری (Blu-ray Disc یا BD) نام یک نوع دیسک نوری است. در حال حاضر بلو-ریراهنما: آشنایی با مبانی و تعریف فناوری نوین دیسک بلو-ری Blu-ray Disc-BD بیشتر برای ذخیرهٔ ویدیو با وضوح بسیار بالا به‌کار برده می‌شود. دیسک‌های بلو-ری از نظر ظاهری شبیه دیسک‌های دی‌وی‌دی و سی‌دی هستند و گنجایششان ۲۵ گیگابایت (یک‌لایه) یا ۵۰‬ گیگابایت (دولایه) است
به وسیله این فرمت می توان بر روی یک دیسک یک لبه blu-ray اطلاعاتی با حجم 23.3 , 25 , 27 گیگابایت و یعنی حدود 4 ساعت فیلم با فرمت (High-definition (HDTV و 13 ساعت فیلم با فرمت (Standard-definition (SDTV را ذخیره کرد.
Blu-ray نام فرمت جدید نسل بعدی دیسک های DVD می باشد که توسط گروه Blu-ray Disk Association (BDA) که زیر نظر دو شرکت بزرگ Sony و Philips فعالیت می کند ایجاد شده است.BlueRay
دیسک بلو-ری برنده و پیشتاز دیسک های با کیفیت بالا شد. لوح فشرده بلو-ری (Blu-ray، BD) نوعی دیسک نوری است که کاربرد اصلی آن ذخیره ویدئو باکیفیت بالا و اطلاعات است و از نظر ابعاد ظاهری مشابه CD، DVD است.

گونه رسانه     دیسک نوری با چگالی بالا
کدگذاری     MPEG-2، H.264/MPEG-4 AVC و VC-1
گنجایش     ۲۵ گیگابایت (یک‌لایه) ۵۰ گیگابایت‬  (دولایه)
ساز و کار خواندن     لیزر ۴۰۵ نانومتری:
×۱ در ‎۳۶ Mbit/s‏
×۲ در ‎۷۲ Mbit/s‏
×۴ در ‎۱۴۴ Mbit/s‏
×۶ در ‎۲۱۶ Mbit/s‏[۱]‏
×۱۲ در ‎۴۳۲ Mbit/s
سازنده     انجمن دیسک بلو-ری
کاربرد     نگه‌داری داده،
ویدئو با کیفیت بالا
صدای با کیفیت بالا
و بازی‌های پلی‌استیشن 

Blu-ray نام فرمت جدید نسل بعدی دیسک های DVD می باشد که توسط گروه Blu-ray Disk Association (BDA) که زیر نظر دو شرکت بزرگ Sony و Philips فعالیت می کند ایجاد شده است.BlueRay
به وسیله این فرمت می توان بر روی یک دیسک یک لبه blu-ray اطلاعاتی با حجم 23.3 , 25 , 27 گیگابایت و یعنی حدود 4 ساعت فیلم با فرمت (High-definition (HDTV و 13 ساعت فیلم با فرمت (Standard-definition (SDTV را ذخیره کرد.
همچنین یک دیسک 2 لبه blu-ray می تواند حجمی برابر با 46.6 , 50 , 54 گیگابایت را در خود جای دهد که این مقدار حافظه تقریباً برای 8 ساعت فیلم HDTV کافی می باشد.
در سیستم blu-ray از پرتو آبی لیزر برای ذخیره اطلاعات استفاده می شود که طول موجی برابر با 406 nm دارد در صورتی که پرتو های لیزر قرمز که در حال حاضر از انها استفاده می شود طول موجی در حدود 650 nm را دارا می باشند به همین علت پرتو blu-ray می تواند حجم بیشتر اطلاعات را نسبت به پرتو های قرمز بر روی یک دیسک نوری ذخیره کند.
فرمت جدید دیگری بنام HD DVD که توسط شرکت Toshiba گسترش یافته رقیب اصلی blu-ray محسوب می شود. این فرمت تنها می تواند حجمی برابر 15 گیگابایت را بر روی یک دیسک یک لبه ذخیره کند که نسبت به blu-ray بسیار کمتر است.
شرکت های بزرگی همچون Apple, Dell, Hitachi, HP, JVC, LG, Mitsubishi, Panasonic, Pioneer, Philips, Samsung, Sharp, Sony, TDK , Thomson و استدیو های فیلم سازی Universal , MGM , Fox و Walt Disny آمادگی خود را برا ی پشتیبانی از این فرمت اعلام کرده اند و قرار است شرکت Sony از این فناوری در کنسول Play Station 3 نیز استفاده کند.
راهنما: آشنایی با مبانی و تعریف فناوری نوین دیسک بلو-ری Blu-ray Disc-BDانتظار میرود تا Blu-ray بزودی بتواند با انتقال ضبط کننده های VCR و DVD به فرمت HDTV خود رو بعنوان فرمت استاندارد PC ها و فیلمهای HDمعرفی کند
لوح فشرده بلو-ری
دیسک بلو-ری برنده و پیشتاز دیسک های با کیفیت بالا شد. لوح فشرده بلو-ری (Blu-ray، BD) نوعی دیسک نوری است که کاربرد اصلی آن ذخیره ویدئو باکیفیت بالا و اطلاعات است و از نظر ابعاد ظاهری مشابه CD، DVD است.
نام بلو-ری از تکنولوژی لیزر آبی (از نوع بنفش) مشتق شده است که برای خواندن و نوشتن این نوع دیسک ها استفاده می شود. به دلیل طول موج کوتاه (۴۰۵ نانومتر)، ظرفیت ذخیره اطلاعات بلو-ری بیشتر از DVD ( لیزر با نور قرمز و طول موج ۶۵۰ نانومتر ) است. یک دیسک بلو-ری دو لایه، می تواند ۵۰ گیگابایت ذخیره کند که شش بار بیشتر از ظرفیت یک دی وی دو لایه است.
در آوریل سال ۲۰۰۸ بیشتر از ۳۵۰ عنوان دیسک بلو-ری در آمریکا و بیش از ۲۵۰ عنوان نیز در ژاپن منتشر شد. در طی رقابت دیسک های نوری با کیفیت بالا، بلو-ری در حال رقابت با HD DVD بود و در فوریه سال ۲۰۰۸ ، زمانیکه شرکت توشیبا - تولید کننده اصلی HD DVD- اعلام کرد که این دیسک بعد از این توسعه نخواهد یافت، بلو-ری برنده و پیشتاز دیسک های با کیفیت بالا شد.
در ابتدا به دلیل اینکه لایه ذخیره اطلاعات در این دیسک، در مقایسه با دی وی دی، به لایه رویی نزدیک تر بود، در برابر خش آسیب پذیر تر مینمود و با لایه ی کارتریج محافظت می شد. اما با پیشرفت دانش پلیمر، وجود این لایه ضرورتی نداشت.
یک پلیر برای پخش بلو-ری نیاز به پشتیبانی از کدک هایی مانند MPEG-۲, H.۲۶۴/AVC, SMPTE VC-۱ دارد. برای پخش صوت، پلیر باید از تکنولوژی Dolby Digital AC-۳, DTS, linear PCM پشتیبانی کند.
نرم افزار جاوا نیز در توسعه بلو-ری نقش دارد نسخه بلو-ری جاوا به نام BD-J، در افزودن منوها و امکانات بیشتر در بخشهایی مانند زیرنویسها، در این تولید مشارکت داشته است.


● کدگذاری ناحیه ای
بعضی از این دیسکها ممکن است رمزگذاری شوند. همانند اصول رمزگذاری ناحیه ای برای دی وی دی، بسته به منطقه ای که بلو-ری در آن پخش می شود، رمزگذاری شده و فقط در ناحیه مشخص شده قابل اجرا هستند. هدف این اقدام، رعایت حقوق شرکت های فیلم سازی برای قیمت گذاری و نوع محتواست. بعضی از دیسکها نیز بدون کد تولید می شوند و در همه جا قابل اجرا خواهند بود.
در سال ۲۰۰۸ دو سوم بلو-ری های تولید شده بدون محدودیت منطقه ای بودند.
بلو-ری های اولیه، قابلیت پخش دی وی دی را داشتند اما سی دی بر روی آنها اجرا نمی شد. بعدها تمام گرداننده های دیسک بلو-ری قابلیت پخش دی وی دی و یا سی دی را پیدا کردند.
با اینکه ویژگی های بلو-ری مشخص و نهایی شده اند، اما مهندسین همچنان در حال توسعه آن هستند. بلو-ری بت چهار لایه و ۱۰۰ گیگابایت فضا، شش لایه و ۲۰۰ گیگا بایت فضا، دیسک هایی هستند که کار بر روی آنها شروع شده و در حال تحقیقات و پیشرفت است. توسعه لایه ها حتی تا ۱۰ لایه اما با ۲۵۰ گیگ نیز مطرح شده، اما مشکل تولید آن، پایین بودن تکنولوژی دیسک خوان های امروزی عنوان شده.


● مینی بلو-ری
مینی بلو-ری با ابعاد ۸ سانتیمتری قابلیت ذخیره ۷.۵ گیگابایت فضا بر روی خود را داراست و مشابه مینی دی وی دی است. در حالت عادی یک دیسک بلو-ری تنها یک بار قابلیت نوشته شدن را دارد. اما با تولید BD-RE پاک کردن و دوباره نوشتن بر روی دیسک نیز امکان پذیر شد.

+ نوشته شده در  جمعه بیست و دوم آبان ۱۳۸۸ساعت 11:46  توسط HTH  | 

برای طراحی رباتها ۳ قانون کلی داریم که به قوانین رباتیک آسیموف معروفند و رباتها موظفند به طور غریزی از آنها تبعیت کنند. ولی ظاهرا با لحاظ کردن تحقیقات یک تیم در لوزان سوئیس، باید یک قانون جدید به این قوانین اضافه کرد! این گروه رباتهایی ساخته اند که مجهر به شبکه های عصبی مصنوعی هستند و قادرند “غذا” را بیابند و سپس با تشعشع نوری آبی رنگ که توسط دوربین سایر رباتهای مشابه قابل مشاهده است، به آنها کمک کنند که سریعتر منبع غذایی را پیدا کنند.

robotcommunication

با این حال هنگامی که محققان سطح رقابت را افزایش دادند - در حالیکه مقدار غذا را کاهش می دادند، رباتها را رودرروی یکدیگر قرار میدادند- دریافتند که رباتها آموخته اند که در این وضعیت اطلاعات خود را مخفی کنند. یعنی با پیدا کردن منبع غذایی، به جای روشن کردن چراغهایشان که باعث میشود سایر رباتها از وجود منابع غذایی باخبر شوند، چراغهایشان را خاموش نگه میدارند، در حقیقت رباتها فهمیده بودند که پنهان سازی داده ها و یا عدم تشعشع نور باعث می شود خودشان، غذای بیشتری بیابند.

مرکز فناوری ماساچوست می گوید که این تحقیق به دانشمندان کمک می کند تا به درک کاملتری از نحوه تکامل سیستمهای ارتباطی  بیولوژیکی برسند.

+ نوشته شده در  جمعه بیست و دوم آبان ۱۳۸۸ساعت 11:44  توسط HTH  | 

mit3

اگر اطلاعات بیشتر به خورد این ربات داده شود، میتواند هوشمندانه تر عمل کند. مثلا می تواند مقصد شما را پیش بینی کند، شما را از هر نوع حادثه ای در امتداد راه آگاه سازد و


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه بیست و دوم آبان ۱۳۸۸ساعت 11:43  توسط HTH  | 

تنها با 4 كليك حساب كاربري رايگان بسازيد

و بعد وب سايتي با اينهمه حجم داشته باشيد

 

+ نوشته شده در  جمعه بیست و دوم آبان ۱۳۸۸ساعت 11:42  توسط HTH  | 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه بیست و دوم آبان ۱۳۸۸ساعت 11:37  توسط HTH  | 

youscrobble

اگر از کاربران اینترنت علاقمند به موسیقی باشید حتما تاکنون گذرتان به سایت‌های دانلود موسیقی افتاده‌است. سایت‌هایی که به محض انتشار آلبوم یا تک‌آهنگ‌های یک خواننده آن را به صورت رایگان در اختیار کاربران خود قرار می‌دهند. ناگفته نماند که این کار اگرچه در ایران

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه بیست و دوم آبان ۱۳۸۸ساعت 11:32  توسط HTH  | 

google map logo

سرویس گوگل مپس در نقشه جغرافیایی مجازی منطقه لانکشایر در انگلیس شهری به نام "آرگلتون" را با تمام خانه ها، رستورانها و خیابانهای آن نشان می دهد در حالی که چنین شهری اصلا وجود ندارد.

گوگل مپس یک شهر


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه بیست و دوم آبان ۱۳۸۸ساعت 11:31  توسط HTH  | 

+ نوشته شده در  جمعه بیست و دوم آبان ۱۳۸۸ساعت 11:29  توسط HTH  | 

 

يک روز يک دختر کوچک در آشپزخانه نشسته بود و به مادرش که داشت آشپزى مى‌کرد نگاه مى‌کرد.
ناگهان متوجه چند تار موى سفيد در بين موهاى


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه بیست و دوم آبان ۱۳۸۸ساعت 11:28  توسط HTH  | 

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه بیست و دوم آبان ۱۳۸۸ساعت 11:25  توسط HTH  | 

HDD Temperature نرم افزاری است جهت نمایش وضعیت فعلی و آمار مربوط به هارد دیسک سیستم که به شما کمک تا می کند تا به محافظت از هارد دیسک خود بپردازید. این برنامه از تکنولوژی S.M.A.R.T جهت نمایش اطلاعات استفاده می کند و همچنین طوری طراحی شده است که از تمامی هاردیسک ها به طور کامل پشتیبانی می کند و قادر به محافظت از آن ها می باشد.

 

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیستم آبان ۱۳۸۸ساعت 13:21  توسط HTH  | 

امروزه کاربران به دنبال دسکتاپ های زیبا و جدیدتری هستند که جذابیت به معنای کلمه را داشته باشد.
با استفاده از برنامه Real Desktop می توانید صفحه دسکتاپ و در واقع میز کار خود را در ویندوز به یک میز کار واقعی و سه بعدی تبدیل کنید. توسط این برنامه می توانید میانبرها و فایل های دسکتاپ خود را با نظم خاصی روی میز کار بچینید و از شلوغی و به هم ریختگی آن کم کنید. همچنین می توانید همه را در یک جا و روی هم بچینید. آیکون ها حالت انعکاسی در روی میز کار دارند. این برنامه از سرعت سیستم در چنین حالتی نمی کاهد. این نرم افزار دسکتاپ ویندوز را به یک دسکتاپ سه بعدی و واقعی تبدیل می کند. شما می توانید با آیکن های برنامه هایمختلف دقیقاً مثل اشیای روی میز کارتان برخورد کنید و آنها را در جای مناسب قرار دهید.

 

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیستم آبان ۱۳۸۸ساعت 13:19  توسط HTH  | 

امروزه بسیاری از نرم افزارهایی که به صورت قانونی و یا حتی کرک شده بر روی سیستم عامل ها نصب می شوند برای رجیستر شدن نیاز به یک شماره سریال دارند که در واقع موجودیت نرم افزار برای کاربران را تایید می کند و شرکت های سازنده نرم افزار نیز از همین راه و پس از دریافت مبلغ هزینه نرم افزار شماره سریال به مشتریان خود را ارائه می کند. بسیاری از کاربران پس از نصب نرم افزار و وارد نمودن شماره سریال در آن با بی توجهی به شماره سریال اقدام به ذخیره سازی آن ها نمی کنند در صورتی که ممکن است همین شماره های سریال در آینده نیز مورد استفاده قرار گیرند. عده ای دیگر از افراد ممکن است به صورت ناخواسته این کدها و شماره ها را از دست بدهند. برای جلوگیری از این پیش آمد ها می توان از نرم افزارهای کمکی استفاده نمود . Backup Key Recovery ابزاری می باشد که به وسیله آن می توان از کلیه شماره سریال های موجود در سیستم عامل یک فایل پشتیبان تهیه نمود. بدین صورت در صورت نابودی سیستم عامل نیز شما سریال های استفاده شده در نرم افزارهای سیستم خود را از دست نمی دهید. ! این نرم افزار بیش از ۱۰۰۰ نرم افزار مختلف را برای ذخیره سازی و تهیه پشتیبان از سریال هایشان مورد پشتیبانی قرار می دهد که می توانید لیست کامل این نرم افزارها را در این لینک مشاهده کنید. این نرم افزار محصولی از شرکت Nsasoft می باشد.

 

 

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیستم آبان ۱۳۸۸ساعت 13:18  توسط HTH  | 

Kaspersky Key Downloader v1.0 نام نرم افزاری است که بوسیله آن می توانید جدیدترین پسوردهای مربوط به Kaspersky Antivirus نسخه های ۷ و ۸ و ۹ ، Kaspersky Internet Security نسخه های ۷ و ۸ و ۹ را دریافت کنید . از ویژگی های این نرم افزار این است که به شما این امکان را می دهد تا از سالم بودن پسوردهای جدید اطمینان پیدا کنید .


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیستم آبان ۱۳۸۸ساعت 13:16  توسط HTH  | 

Ashampoo Cover Studio یک نرم افزار بسیار کامل و حرفه ای برای ساخت کاور ها و بسته های گرافیکی برای محصولات شما است. نسخه جدید این نرم افزار همراه با تمپلیت های اماده بسیار زیبا و همچنین امکان درج اطلاعات سی دی بر روی Label مربوطه با امکانات بسیار جدید و کارآمد دیگر ارائه شده است .


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیستم آبان ۱۳۸۸ساعت 13:15  توسط HTH  | 

پکیج کامل ویرایشگر محبوب و بسیار قدرتمند Corel Video Studio 12 x2 را که چند روزی بیشتر نیست در قالب ۳ CD عرضه شده است را می توانید از سایت دانلود ها دریافت کنید.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیستم آبان ۱۳۸۸ساعت 13:13  توسط HTH  | 

دانلودها مجموعه ای از بهترین والپیپر های Abstract را برای شما عزیزان تدارک دیده است . این تصاویر پس زمینه فوق العاده زیبا با کیفیت بسیار عالی HD ، گرافیک بسیار جذاب و طراحی خاص میباشد . این پک خیال انگیز شامل ۴۰ والپیپر با رزولوشن ۱۲۰۰×۱۶۰۰ است که میتوانید هم اکنون به صورت رایگان از دانلود ها دریافت کرده و از آنها در محیط ویندوز خود لذت ببرید .

 

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیستم آبان ۱۳۸۸ساعت 13:6  توسط HTH  | 

Xilisoft AVI to DVD Converter نام یکی دیگر از نرم افزارهای قدرتمند از شرکت بسیار معروف Xilisoft می باشد که قادر است فرمت های ویدئویی AVI را به فرمت های سازگار با دیسک های DVD و یا مستقیما آن ها به دیسک های DVD تبدیل کند. این نرم افزار از استاندارد های DVD-R, DVD+R, DVD-RW, DVD+RW, DVD-5 ,DVD-9 به طور کامل پشتیبانی می کند و قادر است تا فایل های مورد نظر را با توجه به این استانداردها تبدیل کند. همچنین شما می توانید فایل هایی را نظیر MPEG, DivX, DAT, VOB, AVI به فایل های سازگار با دیسک های DVD تبدیل کنید و یا اینکه آن ها را در یک فایل ISO جهت رایت ذخیره کنید. برنامه قادر است تا قسمتی از فایل مورد نظر شما را انتخاب و در کمترین زمان ممکن به تبدیل آن بپردازد. شما می توانید به ساخت منوهای گوناگون جهت دیسک های DVD بپردازید . برای این منظور ابزارهای مورد نیاز شما جهت اینکار در برنامه قرار گرفته است.

 

 

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیستم آبان ۱۳۸۸ساعت 13:5  توسط HTH  | 

 

Last Galaxy Hero از بازیهای زیبا و کم حجم تیراندازی فضایی میباشد که در آن کاربر کنترل یک سیستم دفاع فضایی در مقابل حمله سفاین ناشناس را بر عهده دارد و باید با شلیک به موقع و قبل از تمام شدن مهماتش دشمن را نابود نمیاد . شلیک گلوله های کوانتومی و بالا و پایین رفتن توپ توسط موس و حرکت به طرفین توسط کیبرد صورت میگیرد . همچنین درجه سختی بازی نیز قابل تغییر میباشد .

 

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیستم آبان ۱۳۸۸ساعت 13:3  توسط HTH  | 

 • مالتی مدیا, موزیک, موزیک بی کلام
 • دسته:
 • تعداد بازدید: 3,163

Sleep Deeply نام آلبوم موسیقی بدون کلامی است به آهنگسازی Dan Gibson که در سال ۲۰۰۶ و در هشت قطعه منتشر شده است. در آهنگسازی این آلبوم Dan Gibson از مشاوره دکتر Lee R. Bartel بهره برده است.
بر اساس گزارش کنگره مطالعات آمریکا در مجله Life Magazine در آمریکا ۷۰ میلیون نفر از مشکل بی خوابی رنج می برند. Dan Gibson در این آلبوم موسیقی سعی در خلق موسیقی آرامش بخشی برای کمک به داشتن خوابی عمیق داشته است. آهنگسازی و تنظیم آلبوم Sleep Deeply بر اساس یافته های علمی صورت گرفته است. هم اکنون می توانید این آلبوم استثنایی را به صورت رایگان از دانلودها دریافت کنید.

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیستم آبان ۱۳۸۸ساعت 13:1  توسط HTH  | 

The Hangover DVDRip (2009) Divx

|دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت|

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیستم آبان ۱۳۸۸ساعت 13:0  توسط HTH  | 

دانلود فیلم The Boat That Rocked 2009

The Boat That Rocked DVDRip (2009) Mkv

|دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت|


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیستم آبان ۱۳۸۸ساعت 12:59  توسط HTH  | 

Moon R5 (2009) Mkv

|دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت|

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیستم آبان ۱۳۸۸ساعت 12:56  توسط HTH  | 

 

متلب سایت منتشر کرد: دانلود رایگان کد حل مسئله فروشنده دوره گرد توسط الگوریتم ژنتیک در متلب

مساله فروشنده دوره گرد (TSP ) يكي از مسائل مشهور بهينه سازي تركيبي است كه اساس آن به اين صورت است كه يك فروشنده دوره گرد مي خواهد بهN شهر برود و كالاي خود را به فروش برساند ، به طوري كه از هر شهر فقط يك بار عبور كند و تمام شهر ها را رفته باشد و در نهايت كمترين مسير را طي كرده باشد عکس. دراينجا يك ماتريس فاصله شهر ها (d) وجود دارد كه فاصله شهر i از j  را با dij نشان می دهد و فاصله شهر i از خودش را با dii نشان مي دهيم كه مقدار آن صفر است و روي قطر اصلي ماتريس مي باشد . يك تور يك جايگشت Π  از  {n،......1,2,} مي باشد . هدف مساله فروشنده دوره گرد پيدا كردن جايگشتي است كه كمترين طول را دارد. فضاي حل مساله TSP با زياد شدن تعداد شهرها به سرعت افزايش مي باشد و ديگر با روشهاي برنامه ريزي خطي نمي توان جواب بهينه آن را به دست آورد.

 

 

از لحاظ مهم بودن و كاربرد بسيار زياد TSP در مسائل گو.ناگون تا كنون افراد زيادي روي اين مساله با روشهاي گوناگوني كار كره اند . تاريخ ابداع مساله TSP دقيقا معلوم نيست . ولي براي اولين بار در سال 1700 براي مساله حركت اسب در شطرنج به كار برده شد و در سال 1800 آقاي William Rowan Hamilton  در تئوري گراف از مساله فروشنده دوره گرد استفاه كرد .و در سال 1832 در آلمان به نام مساله فروشنده دوره گرد شناخته شد .و در سال 1930 Whitney Hassler  ، مساله TSP را در دانشگاه Harvard و  Princeton در ايالات متحده معرفي كرد. در سال 1940 آقاي  M Floodاين مساله را در شركت RAND در كاليفرنيا مشهور كرد و Dantzig, Fulkerson  و Johnson براي اولين بار يك روش به نام روش صفحه برش كه قسمتي از برنامه ريزي خطي مي باشد را براي حل TSP ارائه كردند .و بدین ترتیب روشهاي گوناگوني براي حل ان پيدا شد و مساله كاربرد بيشتري پيدا كرد.و كم كم از سال 1978 به بعد از الگوريتمهاي متا هيوريستيك براي حل آن استفاده شد. حل این مساله کاربرد وسیعی در حوزه های مختلف مهندسی از جمله حل انواع مسایل زمانبندی، مسیریابی، جایابی کالا در انبار، جایابی ماشینها در کارگاهها، طراحی مدارات چاپی و.. دارد.

با توجه به درخواست های  مکرر مراجعین، گروه متخصصین برنامه نویسی هوشمند متلب سایت اقدام به تهیه برنامه  حل مسئله فروشنده دوره گرد با استفاده از الگوریتم ژنتیک کرده و کد متلب آن را برای دانلود در اختیار مراجعین قرار داده است.

در ادامه لینک دانلود این برنامه قرار داده شده است:

دانلود کد حل مسئله فروشنده دوره گرد توسط الگوریتم ژنتیک (35.5 KB)

اگر فایلهای زیپ شده نیاز به پسورد داشتند، پسورد matlabsite.com را وارد کنید.
+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 23:39  توسط HTH  | 

کتاب الگوریتم ژنتیک عملی (Practical Genetic Algorithms) از رایج ترین و پراستفاده ترین مراجع در زمینه آموزش الگوریتم های ژنتیک در متلب می باشد. از ویژگی های منحصر به فرد این کتاب آموزش کد نویسی الگوریتم ژنتیک در متلب می باشد. با توجه به اهمیت کتاب مذکور، متلب سایت کتاب الگوریتم ژنتیک عملی را در اختیار مراجعین محترم قرار داده است. این کتاب آموزشی مفید را می توانید از لینکهای زیر دانلود کنید.

لینک دانلود (3.72 مگابایت)

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 23:38  توسط HTH  | 

کتاب متلب به زبان ساده یا MATLAB Demystified، یکی از کتاب های خود آموز، مفید و کاملا مبتنی بر عمل در زمینه یادگیری متلب می باشد. این کتاب روش منحصر به فردی را برای آموزش متلب پیش می گیرد که به قول نویسنده آن، از امکانات و قدرت نرم افزار متلب، نهایت استفاده را بتوان داشت. در این کتاب مقدمات متلب، چگونگی ترسیم منحنی های گرافیکی، حل معادلات جبری، نحوه محاسبه انتگرال های عددی، حل معادلات دیفرانسیل معمول و کار با توابع ویژه را یا خواهید گرفت. در پایان هر فصل از کتاب نیز، آزمون هایی برای آزمایش میزان یادگیری شما ترتیب داده شده اند. همچنین در پایان کتاب، یک امتحان نهایی، گنجانده شده است که در بر گیرنده تمام مباحث مطرح شده در کتاب می باشد. در ادمه لینک دانلود این کتاب قرار داده شده است:

دانلود کتاب متلب به زبان ساده (2.33 MB)

اگر در هر مرحله ای، فایلها نیاز به پسورد داشتند، پسورد matlabsite.com را وارد کنید.

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 23:34  توسط HTH  | 

دانلود در ادامه مطلب


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 23:32  توسط HTH  | 

این هم کلیپ پیام مهدی کروبی به مناسبت وقایع بعد از 13 آبان

 
فرمت فایل: 3GP
تعداد دانلود: 142
حجم دانلود: 3 MB
+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 12:5  توسط HTH  | 

عدد سرنوشت من کدام است؟

عدد ‌سرنوشت من کد‌ام است


شاید‌ تا به حال شنید‌ه باشید‌ كه شخصی برای حل مشكلش نزد‌ فالگیری رفته و آن فالگیر د‌ارویی را به او د‌اد‌ه و توصیه كرد‌ه است كه آن را چهل روز استفاد‌ه كند‌.


امروزه این گونه خرافات سبب خند‌ه هر فرد‌ تحصیل كرد‌ه‌ای می‌شود‌ اما هنوز د‌ر بسیاری از كشورها و حتی تا حد‌ود‌ی د‌ر كشور خود‌مان، خرافات به ویژه خرافات عد‌د‌ی نقش مهمی د‌ر زند‌گی روزمره و روابط افراد‌ بازی می‌كند‌.

اعتقاد‌ به نحسی یا مباركی اعد‌اد‌ از تمد‌ن‌های باستان تا امروز جایگاه خود‌ را حفظ كرد‌ه‌اند‌ و بسته به اینكه شما د‌ر كد‌ام قسمت از جهان و د‌ر كد‌ام كشور زند‌گی می‌كنید‌، اعد‌اد‌ می‌توانند‌ د‌ر فعالیت‌های روزمره شما و حتی د‌ر آیند‌ه‌تان نقش مهمی ایفا كنند‌. بسیاری از عد‌د‌شناسان معتقد‌ند‌ كه شناخت رموز اعد‌اد‌ بیش از د‌ه هزار سال قد‌مت د‌ارد‌. مرد‌م كشور باستانی گل (GOULS) به خوش‌شانسی و بد‌شانسی روزها و علم عد‌د‌شناسی اعتقاد‌ د‌اشتند‌ و بابلیها نیز آن را د‌نبال كرد‌ه و بسط د‌اد‌ند‌ اما شاید‌ مهمترین نقش را د‌ر علم عد‌د‌شناسی، پیروان فیثاغورس بازی كرد‌ه باشند‌. آنها قوانین مربوط به طبیعت را از هارمونی‌های موسیقی تا حركت ستارگان به كمك عد‌د‌ بیان می‌كرد‌ند‌. فیثاغورسیان معتقد‌ بود‌ند‌ كه عد‌د‌ بر تمام جهان هستی حكومت می‌كند‌. آنها اعد‌اد‌ زوج را نشانه مرد‌ و اعد‌اد‌ فرد‌ را (با شروع 3) نشانه زن می‌د‌انستند‌ و مجموع عد‌د‌ نخستین مرد‌ (2) و عد‌د‌ نخستین زن (3)، یعنی 5 را مظهر ازد‌واج می‌د‌انستند‌. عد‌د‌های مربع كه از ضرب هر عد‌د‌ د‌ر خود‌ش بد‌ست می‌آید‌، برایشان مظهر عد‌ل و د‌اد‌ و عد‌د‌ 6، نشانه كمال بود‌، زیرا این عد‌د‌ با مجموع مقسوم علیه‌های خود‌ش برابر است (3+2+1=6).

این گروه همچنین عد‌د‌ 10 را نشانه هماهنگی می‌د‌انستند‌ زیرا به صورتی موزون، اعد‌اد‌ بعد‌ی را به اعد‌اد‌ قبلی مربوط می‌كند‌ و عد‌د‌ 4 نیز به صورت پنهان شامل عد‌د‌ 10 است، زیرا اگر آن را با اعد‌اد‌ قبلش جمع كنیم، عد‌د‌ 10 بد‌ست می‌آید‌، به همین علت 4 برای فیثاغورسیان عد‌د‌ی مقد‌س بود‌ و به آن سوگند‌ می‌خورد‌ند‌. البته عد‌د‌ 36 نزد‌ ایشان حتی از 4 هم مقد‌س‌تر بود‌. چرا كه از مجموع 4 عد‌د‌ نخستین زوج و 4 عد‌د‌ نخستین فرد‌ حاصل می‌شد‌. از این رو فیثاغورسیان از این عد‌د‌ می‌ترسید‌ند‌ و سوگند‌ خورد‌ن به آن ممنوع بود‌.

مرد‌م چین باستان نیز گرما، آتش، خورشید‌، روز و رنگ سفید‌ را به اعد‌اد‌ فرد‌ و سرما، آب، ماه، شب و رنگ سیاه را به اعد‌اد‌ زوج نسبت می‌د‌اد‌ند‌. رومی‌ها نیز از تأثیر «عرفان عد‌د‌ی» بركنار نماند‌ند‌، آنها به عد‌د‌ 3 احترام می‌گذاشتند‌، زیرا خد‌ایان بزرگ آنها سه‌گانه بود‌ند‌؛ 3 الهه سرنوشت، 3 الهه انتقام و 3 الهه زیبایی د‌اشتند‌ و د‌یانا (الهه شكار) 3 صورت و سه سر د‌اشت. آنها عد‌د‌ هفت را مقد‌س می‌د‌انستند‌ و خوشحال بود‌ند‌ كه رم بر 7 تپه ساخته شد‌ه است و گمان می‌كرد‌ند‌ كه رود‌خانه «ستیكس» (Styx) 7 بار جهنم را د‌ور می‌زند‌. عتقاد‌ به نقش اعد‌اد‌ د‌ر سرنوشت مرد‌مان حتی تا د‌و قرن بعد‌ و د‌ر میان ریاضید‌انان و ستاره‌شناسان جایگاه خود‌ را حفظ كرد‌.


كپلر، ستاره‌شناس مشهور (1630 ـ 1571) و كاشف قانون‌های د‌قیق حركت سیاره‌ها، بسیاری از مواقع از روی اعد‌اد‌ و حركت ستاره‌ها به پیشگویی می‌پرد‌اخت، گرچه همواره بیان می‌كرد‌ كه خود‌ش به این پیشگویی‌ها اعتقاد‌ ند‌ارد‌.

نپر، كاشف لگاریتم (1617 ـ 1550) نیز سعی د‌اشت كه به كمك محاسبات عد‌د‌ی، آیند‌ه را پیشگویی كند‌. این تفسیرها شامل زند‌گی شاهان و افراد‌ سرشناس نیز می‌شد‌. برخی از اعد‌اد‌ د‌ر زند‌گی افراد‌ خاص، نقش بسزایی د‌اشتند‌، مثلاً عد‌د‌ 14، د‌ر زند‌گی هانری چهارم پاد‌شاه فرانسه، نقش زیاد‌ی د‌اشته است، نام او Henride Bourbon، 14 حرف د‌اشت و 14 د‌سامبر سال 1553 به د‌نیا آمد‌، ضمناً مجموع رقم‌های سال تولد‌ او هم برابر 14 بود‌. د‌ر 14 مه 1610 كشته شد‌ و سال تولد‌ وی هم مضربی از 14 بود‌. او به اند‌ازه 14×3 سال حكومت كرد‌ و «راوالیاك» قاتل او را د‌رست 14 روز پس از جنایت، اعد‌ام كرد‌ند‌. بیسمارك، صد‌راعظم معروف آلمان به عد‌د‌ 3 اهمیت زیاد‌ی می‌د‌اد‌ و نام مستعار او «با نیروی سه‌گانه» (intrinitoterobus) بود‌. او به سه امپراتوری خد‌مت كرد‌ و د‌ر سه جنگ شركت د‌اشت. (د‌انمارك، اتریش و فرانسه) سه پیمان جهانی را امضا كرد‌، شورا و د‌ید‌ار سه گانه هر امپراتور را ترتیب د‌اد‌. با سه حزب سیاسی مبارزه كرد‌، سه فرزند‌ د‌اشت، مالك سه ملك بود‌ و غیره.

فرانسوی‌ها نیز این روحیه را تا امروز حفظ كرد‌ه‌اند‌ و از برآورد‌های عد‌د‌ی استفاد‌ه می‌نمایند‌ تا ثابت كنند‌ كه عد‌د‌ معینی د‌ر زند‌گی یك چهره تاریخی و یا یك پیشامد‌، نقش خاصی د‌اشته است.


مثلاً عد‌د‌ 17، د‌ر زند‌گی ناپلئون سوم، نقش خاصی د‌اشته است. او د‌ر سال 1808 كه مجموع رقم‌های آن برابر 17 است به د‌نیا آمد‌، همسرش د‌ر سال 1826 متولد‌ شد‌ كه باز هم مجموع رقم‌های آن برابر 17 است، آنها د‌ر سال 1853، ازد‌واج كرد‌ند‌ و مجموع رقم‌های این عد‌د‌ هم برابر است با 17 و امپراتوری ناپلئون سوم 17 سال طول كشید‌. این خرافات حتی امروز نیز د‌ر بسیاری از كشورها د‌ید‌ه می‌شود‌. مرد‌م ژاپن و چین پایه بسیاری از فعالیت‌های خود‌ را بر اعد‌اد‌ مشخصی می‌گذارند‌. به عنوان مثال؛ د‌ر زبان چینی عد‌د‌ «چهار» و كلمه «مرگ» هر د‌و به صورت «Shi» تلفظ می‌شوند‌، به همین د‌لیل عد‌د‌ چهار د‌ر زبان چینی، عد‌د‌ی نحس تلقی می‌شود‌ و مرد‌م چین به شد‌ت از به زبان آورد‌ن آن (حتی د‌ر پرد‌اخت پول) د‌وری می‌كنند‌. اما عد‌د‌ 9 برای آنها مبارك و سبب خوش‌شانسی است.

برعكس، 9 برای ژاپنی‌ها معنای ناخوشایند‌ی د‌ارد‌ زیرا «Ku» یعنی عد‌د‌ 9 برای آنها به معنی رنج است، سخنگوی سفارت ژاپن د‌ر لند‌ن نیز با تاكید‌ براین نكته می‌گوید‌: مرد‌م ژاپن مراقب هستند‌ كه عد‌د‌های 4 و 9 د‌ر شماره اتاق‌ها و شماره ماشین‌هایشان وجود‌ ند‌اشته باشد‌ و حتی برخی از آنها سعی می‌كنند‌ د‌ر روزهای چهارم و نهم ماه به مسافرت نروند‌.

عد‌د‌ 7 تقریباً د‌ر تمامی اد‌یان و باورها، عد‌د‌ی مبارك و حتی عد‌د‌ تكوین روحی به شمار می‌رود‌، 7 عد‌د‌ روزهای آفرینش، و تعد‌اد‌ فرامین نوح، تعد‌اد‌ حیوانات پاكی كه به كشتی نوح منتقل شد‌ند‌ و تعد‌اد‌ افلاك است همچنین طبق علوم پزشكی، هر هفت سال یك بار سلول‌های بد‌ن انسان جای خود‌ را به سلول‌های جد‌ید‌ی می‌د‌هند‌. برخی اعتقاد‌ د‌ارند‌ كه ضربان قلب، هر هفت روز آهسته‌تر می‌زند‌، مانند‌ هفتمین روز آفرینش كه به یكباره همه چیز آرام گرفت. خد‌اوند‌ انسان را از خاك آفرید‌ و د‌انشمند‌ان اثبات كرد‌ه‌اند‌ كه بد‌ن انسان از 14 (2×7) عنصر موجود‌ د‌ر یك مشت خاك تشكیل شد‌ه است. نور خورشید‌، از 7 رنگ مجزا ساخته شد‌ه است. (همانطور كه د‌ر رنگین‌كمان د‌ید‌ه می‌شود‌). د‌ر موسیقی 7 نت وجود‌ د‌ارد‌ كه د‌ر یك آكورد‌ به اوج می‌رسند‌ و پایان آنها برابر است با آغاز 7 نت جد‌ید‌. برخی از جنایات نیز با خرافات عد‌د‌ی آمیخته شد‌ه‌اند‌، به عنوان مثال د‌سته مافیای هنگ‌كنگ (Tirads) اعضای خود‌ را با اعد‌اد‌ مشخص می‌كشد‌.

بسیاری از فرهنگ‌ها نیز تقویم خود‌ را بسته به موقعیت ماه تعیین می‌كنند‌. به عنوان مثال؛ امسال سال نو د‌ر سریلانكا د‌ر سحرگاه چهارد‌هم آوریل و د‌ر ساعت 37/4 صبح آغاز شد‌ و به همین مناسبت مرد‌م سریلانكایی برای خوش‌یمنی لباس‌های سفید‌ و زرد‌ پوشید‌ه بود‌ند‌.


به هر حال اعتقاد‌ به خوش‌شانسی یا بد‌شانسی اعد‌اد‌ د‌ر زند‌گی انسانها تا به امروز اد‌امه د‌ارد‌ و هر روز بر طول د‌استان خرافات عد‌د‌ی افزود‌ه می‌شود‌ اما اینكه هر كد‌ام از ما یكی از سوژه‌های این د‌استان می‌شویم یا شد‌ه‌ایم و خود‌مان خبر ند‌اریم، سئوالی است كه باید‌ پاسخش را د‌ر پیشانیمان جستجو كنیم.


+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 11:47  توسط HTH  | 

 

زرتشت زمين را دارای 7 بخش ميدانست ؛

آرامگاهِ کوروش بزرگ 7 پله دارد؛

 از تجزيه نور خورشيد 7 رنگ حاصل می شود؛

دوره کودکی 7 سال طول می کشد؛

عجايبِ هفتگانه؛

آتشکده زرتشت: آذرنوش، آذرمهر، آذرآبادگان، آذرتشت، آذرخرداد…..؛

7 پله ومرامِ اعتقادی برای رسيدن به عرفان زرتشتی وجود دارند: کلاغ، ميهمان، سرباز، شير، پارسی، خورشيد، پير(پدر)، که شير وخورشيد نمادِ پرچمِ ايرانيان شد.

به روايتِی هفت سين، نشانه هفت دانه گياهی است که ميتوان با آن سبزه نوروز را تهيه کرد: جو، ماش، عدس، ارزن، لوبيا، نخود و ..؛

در زمانهای پارسيانِ کهن، مردم از هر هفت دانه، سبزه می پروراندند - 10 روز قبل از نوروز - و ظروفِ آنرا بر سر درِ خانه های خود ميگذاشتند و هر کدام بيشتر و بهتر سبز ميشد، نشانه پر ثمریِ آن محصول برای کاشت در آن سال بود- سنت-.

در اصل 7 س، بمعنای هفت سپندان"فرشته" ميباشد، که 6 تای آن الگوی 6 ابر فرشته در آيينِ زرتشتی ميباشند و هفتمين اهورا مزدا ميباشد، که بر آن اساس نامِ ماههای ايرانی نيز انتخاب شده اند:ارديبهشت"سبزه"؛ خرداد"سنجد"؛ امرداد"سرکه= انگور آماده سرکه شدن است"؛ شهريور"سمنو= که از جوانه گندم درست ميشود"؛ بهمن"سماق= سماک"؛ اسفند= اسپندار مزد"سيب"؛ اهورامزدا"سير".وجود چيزهای ديگری که نامشان با سين شروع ميشوند - سماور، سکه،…- و يا چيزهايی که با سين شروع نميشوند- ماهی، آيينه وشمعدان، …. - برای تزئين اشکالی ندارد ولی به هيچ وجه نميتواند هفت سينِ اصلی را که نشانه هفت سپندار"فرشته" است، جايگزين کند.

بر همين اساس بسياری از ديگر مسلکها و اديان نيز بر گرفته از آئين زرتشت، از عدد 7 استفاده بسيار ميکنند:

در عيسويت آمده که عيسی 7 خوراکِ پسنديده داشت- نمک، سرکه، نان؛ تره، ماهی، روغن، عسل=انگبين-

در انجيلِ يوهنا آمده است که يوهنا 7 روح، 7 خورشيد، 7 چهره، 7 گوسفندِ 7 شاخ و 7 سر و7 چشم را همراه با 7 فرشته در خواب ديد؛

ادونتيست و بعضی ديگر فرقه های مسيحيت، 7 ژانويه را تولد اصلیِ عيسی ميدانند؛

در مسيحيت 7 نوع نيايش، 7 گناه، 7 توبه، 7 اندوه و 7 شادی وجود دارد؛

در اسلام در مراسمِ حج، 7 دور خانه کعبه را می چرخند؛

معلقاتِ سبعه، 7 بتِ اصلی بر سر درِ خانه کعبه بودند؛

قرآن 7 بخش دارد: وعد، وعيد، وعض، قصص، امر به معروف، نهی از منکر، ادنيه؛

7 عضو در سجده در وقتِ نماز بر زمين است؛

برای پاکيزه شدن اشاره به 7 بار آب کشيدن شده؛

اولين سوره قرآن 7 آيه دارد؛

در قرآن 7 بار سلام آمده: سلام به نوح، به ابراهيم، به موسی،

به هارون، به ياسين، به خالدين، به الحی فجر؛

اصحاب کهف 7 تن بودند؛

در بهشت 7 چشمه ونهر و در دوزخ 7 طبقه"عشکوب" است

که آخرينِ آن اسفل السافلين است؛

در قرآن آسمان را دارای 7 طبقه ميداند؛ برای مردگان شبِ هفت ميگيرند...

+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 11:43  توسط HTH  | 

اين نازترين و خوشگل ترين ني ني دنياست...!!"


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 11:24  توسط HTH  | 

 

با پیری نمیشه مبارزه کرد. صورتت رو بکش، گونه هات رو سیلیکن بزار، مو بکار، ابرو بکار، آرایش کن اما مثلا سائیدگی استخوان رو میخوای چیکار کنی؟ نمیشه اقا جان با پیری بجنگی. باید قبول کنی. اصلا این چه فرهنگی هست تو ما که پیر شدن رو خیلی خوب نمیدونیم؟ در حالی که همیشه افرادپیر افراد جا افتاده و دنیا دیده ای هستند که برای جوامع خودشون ارزش دارند. سعی کنیم ظاهر رو فراموش کنیم و یکم به فکر باطن خودمون باشیم.


ماریا کری
چپ:۱۹۹۸
راست:۲۰۰۹


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه هجدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 11:21  توسط HTH  | 

نرم افزار Trippo ترجمه زبان فارسی به بیش از ۳۰ زبان با فرمت جاوا

ورژن جدید نرم افزار  Trippo براتون تهیه کردم . این نرم افزار این امکان را بوجود آورده تا با بیش از ۳۰ زبان صحبت کنید. این نرم افزار عبارات ، جملات و اصطلاحات را به بیش از ۳۰ زبان ترجمه می کند و همچنین شما می توانید چگونگی تلفظ آنها رو به بیش از ۲۰ زبان گوش کنید ! مرتبا زبانهای جدیدی به این نرم افزار اضافه می شوند اما پیش از این در زبانهای ذیل مشکلی نخواهید داشت:
عربی ، بلغاری ، چینی(شامل باستانی و ساده) ، دانمارکی ، هلندی ، انگلیسی ، فرانسوی ، آلمانی ، یونانی ، عبری ، مجارستانی ، ایتالیایی ، ژاپنی ، نروژی ، فارسی ، لهستانی ، پرتقالی ، رومانیایی و ...بوسیله این نرم افزار دوستانتان را با پیامهایی به هر زبان دلخواه خوشحال کنید و همچنین دوستان خارجی خود را با زبان خودشان شگفت زده کنید. این نرم افزار قابل نصب بر تمامی گوشی های تحت جاوا میباشد و پیشنهاد میکنم از سایت بزرگ جزیره رایانه دریافت کنید و لذت ببرید
.

 

 

dl.p30island.com/Power2009/Software/Trippo-Java-[P30island.Com].gif 

 • دانلود
 • حجم: 295 kl
 • منبع
 • رمز: www.p30island.com
 • + نوشته شده در  دوشنبه هجدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 11:9  توسط HTH  | 

  مجموعه ۴۰ عکس جدید و داغ روز که هم خنده دار هستند هم جالب ، این عکس ها در سایز های مختلف و کیفیت خوب با فرمت jpg دسته بندی شده اند و در یک فایل زیپ فشرده شده قرار داده شده و پیشنهاد میکنم این عکس های دیدنی  را از سایت جزیره رایانه دریافت کنید و لذت ببرید.

   

  http://dl.p30island.com/Power2009/Wallpaper/Pic-(2009.10.24)-[P30island.Com].jpg

   
  + نوشته شده در  دوشنبه هجدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 11:7  توسط HTH  | 

   

  تصاویر تاثیرگذاز از حضور آنجلیاجولی هنرپیشه مشهور هالیودی در افغانستان ... آنجلیا از افراد نیکوکار و

   بشر دوست سازمان ملل می باشد که هرچندی به مناطق محروم رسیدگی می کند و گزارش های

   آن را به سازمان ملل می دهد.


  ادامه مطلب
  + نوشته شده در  دوشنبه هجدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 11:2  توسط HTH  | 

  دانلود رایگان کتاب آموزش زبان ایتالیایی
   
   

  نویسنده: Raveh

  ناشر: آی آر پی دی اف

  نوع فایل: PDF

  تعداد صفحات: 183

  زبان: فارسی

  حجم کتاب: 17.55 مگابایت

  توضیحات:

  آموزش زبان ایتالیایی

  دانلود رایگان کتاب آموزش زبان ایتالیایی
  کی وردها :
  دانلود رایگان کتاب آموزش زبان ایتالیایی - جزوه آموزش زبان ایتالیایی - زبان ایتالیایی- یادگیری زبان ایتالیایی - اموزش زبان ایتالیا - آموزش زبان اتالیایی - آموزس زبان ایتالیایی - آمورش زبان اتالیا  - آموزش کامل زبان ایتالیایی - یادگیری سریع زبان ایتالیایی - رم - ایتالیا - دانلود رایگان آموزش زبان ایتلیایی - ربان ایتالیایی  - نویسنده راوه - نوشته شده توسط راوه - کتاب الکترونیکی - پی دی اف - آموزش زبان - دیجیتالی
  nhkg,n vhd'hk Hl,ca cfhk hdjhgdhdd - cfhk hjhgdh - Hl,ca , dhn 'dvd svdu cfhk hdjhgdhdd - [c,i Hl,ca cfhkihd ohv[i - hdjhgdh - v,l - vl - k,aji ani j,sx vh,i
  amozesh zaban italiyayi - pdf amozeshi zaban haye khareji - zaban italyayi - amozesh kamel zaban italyayi - italia - jozveh hayeh amozeshi va yadghiri zaban italyai - ebook learning italya language - italya language free download
  + نوشته شده در  دوشنبه هجدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 10:39  توسط HTH  | 

  دانلود رایگان مجموعه لغات کتاب
   
  504 Absolutely Essential Words
   
   

  نویسنده: حسین ملاحسنی

  ناشر: www.honaremoalemi.blogfa.com

  نوع فایل: PDF

  تعداد صفحات: 46

  زبان: فارسی

  حجم کتاب: 750 کیلوبایت

  توضیحات:

  مجموعه لغات کتاب 504 Absolutely Essential Words

  دانلود رایگان مجموعه لغات کتاب 504
   
  کی وردها :
   
  دانلود رایگان مجموعه لغات کتاب کلمات واقعا کاربردی ۵۰۴ - کتاب ۵۰۴ - دانلود لغات کتاب انگلیسی ۵۰۴ - دانلود رایگان و مفتی و مجانی کتاب ۵۰۴ - دانلود و دریافت تمام لغات کتاب 504 Absolutely Essential Words  -  کتاب کمک آموزشی لغات زبان انگلیسی - کتاب کمک اموزشی لغات کامل کتاب ۵۰۴ - آرشیو کامل لغات کتاب ۴۰۵ مربوط به آموزش زبان انگلیسی - لغات کتاب ۵۰۴ انکلیسی - انگلیشی - کتاب انگلیشی -
  nhkg,n ;hlg ;jhf ;l; Hl,ca 504 Absolutely Essential Words - danlod kamel tamam loghat ketab kalamateh karbordi zaban english - ebook - free download ebook - ebok - free ebok - ebooke - free get english learning - absulitly essential words in english language - ;jhf vhd'hk Hl,ca cfhk hk'gdsd - gyhj ;hlg cfhk  -
  + نوشته شده در  دوشنبه هجدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 10:39  توسط HTH  | 

  دانلود رایگان کتاب آموزش زبان ترکی ( مقدماتی )
   
  آموزش زبان ترکی
   

  نویسنده: دکتر جواد هیئت

  ناشر: آی آر پی دی اف

  نوع فایل: PDF

  تعداد صفحات: 51

  زبان: فارسی

  حجم کتاب: 294 کیلوبایت

  توضیحات:

  ویژگیهای زبان ترکی و مقایسه ای کوتاه بین ترکی و فارسی

  دانلود کتاب آموزشی زبان ترکیدانلود

   
   
  کی وردها :
   
  دانلود رایگان کتاب آموزش زبان ترکی - جزوه آموزشی زبان ترکی - یادگیری سریع زبان ترکی - آموزس مقدماتی زبات ترکی - ترجمه لغات معروف و پر کاربرد در زبان ترکی - آموزش زبان آذری - کتاب لغات زبان ترکی - ترجمه ترکی به فارسی - ترتجمه فارسی به ترکی - آموزش ابتدایی و ساده و مقدماتی زبان ترکی و آذری - چند اصطلاح ساده در زبان ترکی - ترکی استانبولی - لفات پر کاربرد در زبان ترکی - دانلود رایگان کتاب آموزشی زبان ترکی - دان.د کتاب آموزشی ترگی - دانلود رایگان کتاب آموزشی تورکی - کتاب تورکی به فارسی - جزوه آموزشی و یادگیری زبان شیرین تورکی - زبان آذری - اذزی - آموزش زبان آزری - آضری - آظری - دانلود مفت و مجانی کتاب های آموزشی زبان های زنده دنیا - آموزش ربان ترکیه - دانلود کتاب الکترونیکی آموزشی زبان ترکی ایرانی - ترکی آذربایجان - ترکی تبریز - زبان ترکی ارومیه - زبان ترکیه اردبیل - ترکی زنجان - ترکی همدان - ترکی مشهد مقدس - آموزش لهجه ترکی - آموزس کامل لهجه ترکی آذری - روش های یادگیری صحبت کردن بدون لهجه به زبان ترکی - مجموعه لغات ترکی به فارسی - آذری به فارسی - یادگیری ترکی در کمترین زمان ممکن  - دانلود پی دی اف اموزشی زبان ترکی - کتاب دیجیتالی و الکترونیک یادگیری زبان شیرین ترکی و آذری - زبان ترکیه-ترجمه واژه های ترکی - ترجمه واژه های آذری - ترجمه کلمات ترکی  - دانلود واژه نامه ترکی - دانلود رایگان وازه نامه ترکی - دانلود لغت نامه ترکی - لغات و افعال ترکی در مقایسه با لغات و افعال فارسی - ساختار زبان ترکی
  دستور زبان ترکی - کتاب آموزش دستور زبان ترکی
  nhkg,n vhd'hk ;jhf Hl,cad cfhk jv;d - nvdhtj ltjd , l[hkd ;jhf Hl,cad cfhk Hbvd - cfhk hbcd - cfhk Hcvd - jv;d hsjhkf,gd - jv;d jfvdcd - jv;di hvnfdg - jv;d Hbvfhd[hk - jv;d ilnhk - jv;d ko[,hk - jv;d ck[hk - jv;d hv,ldi - dhn'dvd svdu gyhj `d]dni cfhk jv;d - gyhj jv;d fi thvsd - ;jhf gyhj jv;d fi thvsd - l[l,u gyhj Hbvd fi thvsd - jv[li ;glhj jv;d -
   
  free download ebook - free pdf - ketab - language torki - language turki - zaban torki - amozesh zaban torki - zaban azari - amozash va yadghiri kamel lahjeh torki estanboli - torki azari - logat torki be farsi - kalamat torki be farsi - azari be farsi - vajeh haye jv;d fi thvsd - vajeh nameh -
  f - free ebook - torki loghat nameh torki - amozesh torki estanboli- azari - learning turky language- iranian torki - amozesh kamel zaban torki - kalamateh jadid torki
  + نوشته شده در  دوشنبه هجدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 10:36  توسط HTH  | 

  کتاب الکترونیکی آموزش زبان ایتالیایی
   
  آموزش زبان ایتالیایی
   

  نویسنده: Raveh

  ناشر: آی آر پی دی اف

  نوع فایل: PDF

  تعداد صفحات: 183

  زبان: فارسی

  حجم کتاب: 17.55 مگابایت

  توضیحات:

  آموزش زبان ایتالیایی

  آموزش زبان ایتالیاییدانلود کتاب آموزش زبان ایتالیایی


  کی وردها :

  دانلود کتاب الکترونیک آموزش زبان ایتالیایی - یادگیری زبان ایتالیایی - زبان ایتالیا - زبان اتالیایی -زبان ایتالیا - کشور روم - کشور رم - اموزش زبان ایتالیایی - آموزش زبان کشور رم - زبان رمی - آموزش سریع زبان ایتالیایی - صحبت کردن به زبان ایتالیایی - ایتلایی - هفشمهش - هفشمغ مشدلعشلث بخق هقشدهشد - هفشمهشد - هفشمغ - هفشمهشد -  اتالیا - آموزش زبان ایتالیایی به زبان فارسی - یاد گیری سریع ایتالیایی - حرف زدن با لحجه ایتالیایی

  amozesh zaban italiyayi - italia - zaban intaliya - yadghiri italiyayi - italia language for iranian -italian language for iranian - learning italian language for iranian - italy language learning for iran - amozesh zaban italyayi - zaban etalyayi - italiyayi - ebook - pdf - pdf -

  + نوشته شده در  دوشنبه هجدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 10:35  توسط HTH  | 

  دانلود رایگان کتاب طنز عبید زاکانیدانلود کتاب الکترونیکی طنز عبید زاکانی

  نویسنده: عبید زاکانی

  ناشر: کتاب همشهری

  نوع فایل: PDF

  تعداد صفحات: 34

  زبان: فارسی

  حجم کتاب: 721 کیلوبایت

  توضیحات:

  گزیده طنز عبید زاکانی
  به اهتمام ابوالفضل زرویی نصر آباد

   

   
  دانلود رایگان کتاب طنز نیما طاهری دانلود کتاب الکترونیکی طنز نیما طاهری

  نویسنده: نیما طاهری

  ناشر: آی آر پی دی اف

  نوع فایل: Word

  تعداد صفحات: 6

  زبان: فارسی

  حجم کتاب: 55 کیلوبایت

  توضیحات:

  طنز یکی از گونه‌های ادبی و هنری تفکر انتقادی است. طنز سرشتی انتقادی دارد و به گفته‌ی چرنیشفسکی : طنز، آخرین مرحله‌ی تکامل نقد است. طنز، تصویر هنری جمع تناقض‌ها و تضادهای درونی و بیرونی انسان و جامعه در لحظه و تاریخی واحد، با بیان و لحنی نیش‌خند آفرین است.

   
   
  کی وردها :
   
   دنلود رایگان کتاب الکترونیکی طنز - دانلود کتاب الکترونیکی رایگان طنز و خنده - کتاب مجانی - کتاب پی دی اف - دانلود مجانی کتاب - سایت دانلود رایگان کتاب طنز - وبلاگ دانلود مجانی کتاب طنز و سرگرمی - دانلود رایگان کتاب دیجیتالی - کناب الکترونیکی - کیتاب الکترونیکی - کتاب تنز - دانلود رایگان کتاب تنز - کتاب الکتورونیکی - کتاب دیجیتالی - کتاب طنز - سرکرمی - کتاب خنده - کتاب طنز ایرونی -ایرانی - کتاب پی دی اف - پیدیاف - کتاب طنز نیما طاهری و عبید زاکانی -عبد زاکانی - عبید ظاکانی - کتاب عبید ضاکانی - عبید زاگانی - عبید زاکانی - عبید ضاکانی - نیما تاهری - نیما طاهری - نما طاهری - نیما طاهری نیما تاهری
  nhkg,n vhd'hk ;jhf hg;jv,kd;d xkc , sv'vld - ;jhf nd[djhgd xkc - ;jhf hg;jv,kd;d xkc hdvhkd- ;jhf \d nd ht - ;jhf jkc - nhkg,n vhd'hk ;jhf nd[djhgd jkc - xkc hdvhkd - nhkg,v l[hkd ;jhf hg;jv,kd;d vhd'hk
  download book - funy book - iranian book - ketab tanz irani - download ketab tanz irani - ketab obeyd zakani - obeyd zakani tanz - nima taheri - ketab nima taher- ketab majani va rayghan - ketab electronici majani va mofti tanz obeyd zakani - obeyde zacani - nima taheri - nima taheri tanz - nagd ketab nima taheri - nima taheri - obid zakani ketab orginal nima taheri va obeyd zakani
  + نوشته شده در  دوشنبه هجدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 10:33  توسط HTH  | 

  110  حقه شعبده بازي با اشياء اطراف شما دانلود 110 ترفند ه شعبده بازی
   

  نویسنده: Marvins Magic

  ناشر: آی آر پی دی اف

  نوع فایل: PDF

  تعداد صفحات: 43

  زبان: انگلیسی

  حجم کتاب: 476 کیلوبایت

  توضیحات:

  در اين کتاب که شامل 43 صفحه مي باشد 110 حقه از حقه هايي که شعبده باز ها انجام مي دهند به وسيله تصوير آموزش مي دهد.از همه جالب تر اينکه همه اين حقه ها با اشياء اطراف شما انجام که همه جا يافت مي شود آموژش داده مي شود.

   

  دانلود سرگرمی " کتاب میرزا "  دانلود بازی و سرگرمی رایگان

  نویسنده: نا مشخص

  ناشر: وبگاه بازی و آموزش

  نوع فایل: exe

  تعداد صفحات: 32

  زبان: فارسی

  حجم کتاب: 3.45 مگابایت

  توضیحات:

  کتاب میرزا

  دانلود رایگان کتاب های الکترونیکی

  کی وردها :

  دانلود رایگان و مجانی کتاب الکترونیکی - ۱۱۰ ترفند و روش شعبده بازی - روشهای شعبده بازی - راه های شعبده بازی -  دانلود شعبده بازی -  حقه های شعبده بازی - آموزش شعبده بازی با اشیاء - طرفند های شعبده بازی - جدیدترین روشهای شعبده بازی - سعبده بازی - شهبده بازی - شغبده بازی - شعبده بازی نوین - کتاب آموزش روش ها و حقه های جالب شعبده بازی -  هقه های شعبده بازی - ترفند های شعبده بازی - طرفند های شعبده بازی - آموزش جالب و مهیج شعبده بازی - آموزش گام به گام شعبده بازی - آموزش گدم به گدم شعبده بازی - آموزش قدم به قدم شعبده بازی - دانلود فایل آموزشی روشها و حقه های شعبده بازی - شعبده باز شدن - آموزش کلک ها و  نیرنگ های شعبده بازی -  فایل اجرایی کتاب میرزا - آموزش شعبده بازی حرفه ای -  یادگیری شعبده بازی - یاد دادن شوبده بازی - آموزش شوعبده بازی - سعبده بازی - شغبده بازی - شوعبده بازی - مراحل شعبده باز شدن - سرگرمی و تفریح سالم - شرگرمی - کتاب های سرگرم کننده - سرقرم کننده - وبلاگ سرگرم کننده - سایت - کتاب های تفریحی و شاد کننده - آموزش سریع

  ketab sargarm konandeh - sargharm konandeh - ketab shobadeh bazi - book - shobadeh bazi -learning step by step - gam be gham - amozesh gham be gham shobadeh bazi sari - tarfan haye shobadeh bazi  - Hl,ca 'hl fi  'hl aufni fhcd - jvtkn ihd aufni fhcd - v,aihd aufni fhcd - dhn'dvd svdu aufni fhcd - Hl,ca aufni fhcd nv ;ljvdk clhk ll;k - aufni fhcd - sufni fhcd - ayfni fhcd - aifni fhcd - dhv'dvd 'hl fi 'hl aufni fhcd - hadhM  -aufni fhc ank - ;jhf ldvch - nhkg,n vhd'hk , ltjd , l[hkd ;jhf hg;jv,kd;d , `d nd ht - ;jhf ihd sv'vl ;kkni \d nd ht -

  + نوشته شده در  دوشنبه هجدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 10:32  توسط HTH  | 

  دانلود رایگان فایل آموزشی متنی
   
  آشنایی کامل با ترانسفورماتور
   
   

  نویسنده: نا مشخص

  ناشر: www.power-factor.blogfa.com

  نوع فایل: Word

  تعداد صفحات: 22

  زبان: فارسی

  حجم کتاب: 94 کیلوبایت

  توضیحات:

  آشنایی کامل با ترانسفورماتور

  دانلود رایگان مقاله رشته برق و الکترونیک - ترانسفورماتور


  دانلود رایگان کتاب الکترونیکی درباره
   
  ترانسفورماتورهای توزیع روغنی
   
   

  نویسنده: محمود ايزدی

  ناشر: شرکت ترانسفورماتور سازی کوشکن

  نوع فایل: PDF

  تعداد صفحات: 14

  زبان: فارسی

  حجم کتاب: 204 کیلوبایت

  توضیحات:

  مقاله ای با عنوان ترانسفورماتورهای توزیع هرمتیک (روغنی)

  دانلود رایگان مقاله رشته برق و الکترونیک - ترانسفورماتور  کی وردها :

  دانلود رایگان کتاب الکترونیک در باره ترانسفورماتور - همه چیز درباره ترانسفورماتور - همه چیز درباره ترانس فرواتور - ترانسفورماتر - ترانسفورماتور - ترانسفرماتور - طرانسفورماتور - ترانسفورماتر - طرانس فورماتور - ترانس فورموتور - آشنای کامل  بار جزئیات و اصول پایه ای ترانسفورماتور - همه چیز در باره ترانسفورماتور - دانلود رایگان کتاب دیجیتالی و الکترونیک در مورد قسمت های مختلف ترانسفورماتور - دانلود مفتی و مجانی آموزش ابتدایی ترانسفورماتور -  پی دی اف در باره مهندسی برق - آموزش مهندسی برق - مهنرسی الکترونیک و برق - آموزش تجهیزات و قسمت های و اجزاء برق الکترونیک  -المان های برقی - آموزش در باره المان های برقی - برق و المان های استفاده شده در آن  -  ترانسفورماتور های توزیعی - روغنی -  توزیع هرمتیک روغنی - آشنایی با ترانسفورماتور هرموتیک روغنی - تارانسفورماتور روغنی و هرمتیک - دانلود مقاله در باره ترانفورماتور توزیع روغنی - دانلودرایگان مقاله های رشته برق و الکترونیک - مقاله های آماده و مفتی و مجانی رشته برق و الکترونیک - مقاله آماده اراه رایگان رشته برق و الکترونیک - دانود مقاله رشته برق -

  nhkg,n vhd'hk ;jhf Hl,cad ;hlg jvhkst,vlhj,v - jvhkstvlhj,v - jvhks t,vl,j,v - Hl,ca hc lfjnd jh pvti hd ;hlg hglhk ihd fvrd - Hl,ca lnhv ihd fvrd - j[idchj hg;jv,kd;d , fvrd - nhkg,n ltjd , l[hkd ,shdg fvrd - Hl,ca ;hlg ;hv fh ,dhdg fvrf - hglhk ihd fvrd - j[idchj fvrd - jvhkst,vlhj,v fvrd - ;jhf hg;jv,kd;d fvrd - hg;jv,kd; -  j,vdu v,ykd -  nhkg,n vhd'hk lrhgi ihd vaji fvr , hg;jv,kd; - lrhgi ihd vhd'hk , l[hkd fvhd nhkg,n

  pdf for electronic - transformator - learning farsi transphormator   - amozesh kamel kar ba transformator barghi - tranformator - word document free download persian language - farsi language pdf free download - iranian pdfs - farsi langugae pdf for free download - danlod rayghan ketab farsi electrinici - elektroniki - danlod moft  va majani ketab electroniki - transformator bargi - hermetic transformator - oil transformator - hermotic - hermitic -hermotik oil transphormator  - distribute - transformastor - tozi shodeh - rogani - roghani -

  + نوشته شده در  دوشنبه هجدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 10:29  توسط HTH  | 

  دانلود رایگان کتاب آموزشی
   
  مدارهای مغناطیسی و انواع موتورها و ژنراتورها
   
  دانلود مقاله الکترونیکی و برق
   

  نویسنده: نا مشخص

  ناشر: آی آر پی دی اف

  نوع فایل: PDF

  تعداد صفحات: 93

  زبان: فارسی

  حجم کتاب: 1.4 مگابایت

  توضیحات:

  مدارهای مغناطیسی و انواع موتورها و ژنراتورها و ...

  دانلود کتاب آموزشی مدار مغناطیسی و انواع موتور ها و ژنراتورهادانلود

   
  کی وردها :
  دانلود رایگان کتاب و مقاله آموزشی مدارهای مغناطیسی و انواع موتورها و ژنراتورها - موتورها و زنراتورها - مدارهای مقناطیسی - مدارهای مغناتیسی و انواع موتورها و ژنراتور ها -
  دانلود رایگان و مجانی و مفتی مقاله و تحقیق آموزشی درباره مدارهای مغناطیسی و انواع موتورها و ژنراتورها - مدارهای مغناطیسی هیسترزیس - پس ماند - تحریک سینوسی - آهنربای دائم - تبدیل انرژی الکترومکانیکی - فرایند تبدیل انرژی - انرژی تبدی میدان مغناطیسی - نیروی مکانیکی در سیستم های الکترو مغناطیسی - ماشین های الکتریکی دوار - اصول ماشین های جریان مستقیم دی سی - ماشین های جریان مستقیم DC - ماشین های خطی - کموتاسین و مسائل مربوط - ساختمان ماشین های DC - توان و تلفات در ماشین های DC - ژنراتورهای DC - مدار معادل ژنراتورهای DC  - ولتاژ سازی - انواع ژنراتور های DC عکس العمل آرمیچر - موتور های دی سی - مدار معادل موتور های dc - راه اندازی موتورهای DC - محاسبات راندمان - کنترل سرعت - ماشین های جریان مستقیم خاص - موتورهای یونیورسال و مشخصه های آن - موتورهای پله ای - موتور های DC با مغناطیس دائم -  مدارهای مغناطیسی غیر خطی - روش ترسیم - قوانین نیروی لورنتس - قانون بیوساوار - نفوذ پذیری مغناطیسی - شدت میدان مغناطیسی - اثر فاصله هوایی - روش سعی و خطا - روش ترسیمی - شار دور و ولتاژ القاء شده -  قانون فاراده - اندوکتانس -  انرژی تلفاتی در حلقه هیسترزی - تلفات هسته - بلوک دیاگرام موتور - بلوک دیاگرام ژنراتور - ماشین های p قطبی - مکانیسم کموتاسیون - ساختمان آرماچر - آرمیچر - ارمیچر -  حلقوی - موجی -  شکل های آموزشی - اشکال آموزشی - راه حل ها - کشتاور ایجاد شده در یک کموتور -  زنراتور - آنالیز گرافیکی ژنراتور - ترمینال -  موازی و سری -  راه کارها - شرح کامل و توضیح کامل  - رشته برق و الکترونیک - مقاله - تحقیق آماده  رایگان -
  nhkg,n vhd'hk lrhgi hg;jv,kd;d -  lnhvihd lykhxdsd ,  hk,hu l,j,vih , Ckvhj,v ih -  hk,hu l,j,v ih , Ckvhj,vih - ckvhj,vih - Hvld]v - hvld]v -  jpvd; sdk,sd - rhk,k thvhni - anj ldnhk lykhxdsd - fg,; ndh'vhl l,j,v - shojlhk Hvld]v -  jprdr , lrhgi , ;jhf Hl,cad - ;jhf hl,cad -  l,j,v ihd `gi hd - rhk,k fd,sh,hv - Hikvfhd nhml - pgr,d , l,[d - v,a sud , oxh - lphsfhj svuj - lphsfi vhknlhk -  lnhvihd lykhxdsd , hk,hu l,j,vih , ckvhj,vih -  [vdhk lsjrdl - nd sd -  tvhdkn jfndg hkvCd -
  ebook - free pdf - download center -  ketab va maghaleh amozeshi  madar hayeh meghnatisi   va anva motorha va jenratorha - tahlil dc -  movazi va seri sharh kamel tozih kamel - gashtavar - jaryan mostaghim dc - armicher - ahanroba daeem -
  + نوشته شده در  دوشنبه هجدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 10:28  توسط HTH  | 

  دانلود رایگان کتاب الکترونیکی

   آیین همسر داری در اسلام

  نویسنده: ابراهیم امینی

  ناشر: شیعه

  نوع فایل: PDF

  تعداد صفحات: 168

  زبان: فارسی

  حجم کتاب: 942 کیلوبایت

  توضیحات:

  آیین همسر داری در اسلام

  دانلود رایگان کتاب الکترونیکی آیین همسر داری در اسلام - خانوادهدانلود

  کی وردها :

  دانلود رایگان کتاب الکترونیکی خانواده - دانلود رایگان کتاب آیین و راه و روش همسر داری در اسلام - کتاب  در باره همسر داری درست در اسلام - حمسر داری - کتاب خونواده - خونوادگی - راه و رسم شوهر داری  در اسلام - آئین همسر داری در اسلام - دانلود رایگان کتاب های خانوادکی - کتاب های خانوادگی - آئن همسر داری - همصر داری - همثر داری - همسر داری در دین مبین  اسلام  -  هدف ازدواج  - اهداف ازدواج کردن -  وظائف بانوان  در مقابل همسران شان -  شوهرداری - محبت -  احترام به شوهر - شکایت و درد دل - خوش اخلاق بودن - توقعات بی جا و نابجا - شوهرت را دلدلری بده - مهربان باش -  عیب جویی نکن - از غیر شوهرت چشم پوشی کن - حجاب اسلامی - بخشش خطاها -  شغل و خویشان شوهر -  مواضب باش منحرف نشود - ترقی شوهر -  زن های وسواسی -  زن های وصواصی - وسوسه - طلاق -  زن داری - تعلیم و تربیت - وظائف مردان در مقابل زن شان - ثمره ازدواج - بچه داری - بارداری و زایمان - تربیت فرزند - سرپرست خانواده - زن خیانتکار - مردان بد بین - تهیه غذا - مهمانداری - نظافت - درست کردن غذا - مادر زن -  تنبیه عصبانیت  - بارداری و ضایمان - بارداری و ذایمان - دوران بارداری و ضایمان -

  nhkg,n vhd'hk ;jhf ohk,hni - nhkg,n vhd'hk ;jhf ilsv nhvd - Hddk ilsv nhvd - Hddk ilsv nhvd - Hmdk ilsv nhvd - Hddk ilsv nhvd nv hsghl - plsv nhvd - vh , vsl a,iv nhvd - nhkg,n vhd'hk ;jhf ohk,hn'd ilsv nhvd - hinht hcn,h[ ;vnk - int hcn,h[ - a,iv nhvd - ;jhf nv l,vn a,iv nhvd - ;jhf - xghr - ck nv clhk fhv nhvd , chdlhk - fhvnhvd ckhk - chdlhk ckhk - phlgi 'd ckhk - qhdlhk - zhdlhk - bhdlhk fhk,hk - elvi hcn,h[ - ck nhvd - p[hf hsghld - p[hf nv hsghl - kqhtj - jvfdj tvckn hk  -lkpvt ank - ck ihd ,s,hsd - nhkg,n vhd'hk ;jhf hg;jv,kd;d ohk,hn'd - ;jhf Hddk ilsv nhvd nv ndk lfdk hsghl - ndk hsghl - ilsv nhvd nvsj - v,a ihd ilsv nhvd -

  ebook - pdf - free pdf - woman in iran - hosbent - free download center in iran - ketab ain hamsar dari dar eslam - rah o ravesh shohar dari dar eslam - hejab eslami - hamsar dari - zan dari - zan vasvasi - bardari va zayman zanan - doran bardari va zayeman zanan - deljoyi - asabaniyat shohar -

  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 22:55  توسط HTH  | 

  http://www.dl.vatandownload.com/software/img/YMS10_p30download.com.jpg

  به دوستانی که ویندوز Seven  دارند و با ورژن 9 یاهو مشکل دارند پیشنهاد میکنم دانلود کنند.
  البته ظاهراً دریافت Yahoo! Messenger مانند محصولات گوگل از طریق آی پی های ایران امکان پذیر نمی باشد، که در اینجا شما می توانید نسخه ی جدید و نهایی این نرم افزار محبوب را ازوطن دانلود دریافت نمائید.
   کمتر کسی پیدا می شود که در دنیای بسیار گسترده و مجازی اینترنت گشت و گذار داشته باشند اما یاهو مسنجر را نشناسند . هرکس برای اولین بار عضوی از یاهو شود و از این پیام رسان استفاده نماید مطمئنا یکی از طرفداران پروپا قرص آن خواهد شد. از امکانات این مسنجر باید اشاره داشت به این که محیط جذاب برای کاربران یکی از دلایلی است که این پیام رسان این قدر محبوب است. اتاق های چت این مسنجر که دیگر جای صحبتی را باقی نمی گذارد چون کشورهای مختلف برای خود اتاقی جدا دارند.شکلک های بسیار زیبا می توانند جواب مناسبی برای طرف مقابل باشند. کاربران می توانند در این پیام رسان اقدام به ارتباطی دو طرفه از چند طریق داشته باشند. ارتباط از طریق تلفن، تایپ متن که رایج ترین نوع ارتباط است. ارسال فایل، به اشتراک گذاری تصاویر، اشتراک گذاری ویدئو ها، آواتار های زیبا، به اشتراک گذاری وب کم و همچنین تماشای وب کم دیگران، دسترسی سریع تر به پست الکترونیکی و ... از مهم ترین قابلیت های این مسنجر بسیار محبوب و معروف به شمار می رود. در نسخه های جدید که از سوی یاهو ارائه شده است امکاناتی از قبیل سازگاری با دو مسنجر محبوب دیگر یعنی MSN Messenger و Google Talk اضافه گردیده است . چند پوسته جدید و زیبا باعث تغییراتی در این مسنجر شده است . تقویت صدا برای چت به صورت صوتی ، بازی با دوستان در یاهو مسنجر ، رادیو زیبا ، دسترسی آسان تر به وبلاگ 360 درجه یاهو و چندین و چند قابلیت که باید خودتان تجربه کنید.
   امکانات مهم اضافه شده در  این نسخه از یاهو مسنجر یکی امکان به اشتراک گذاری عکس های موجود در اکانت Flickr شما و دیگری امکان به اشتراک گذاری ویدیو در داخل پنجره چت از سایت های محبوب به اشتراک گذاری ویدیو می باشند. نکته جالب اینجاست که این ویدیوها رو با استفاده از پلیر خود یاهو مسنجر در داخل همان پنجره پخش می شود و احتیاج به باز کردن صفحه جداگانه نیست!
   


  قابلیت های كلیدی نرم افزار Yahoo! Messenger 9.0.0.2152 Final:
  - اشتراک گذاری ویدیو در داخل پنجره چت از سایت های محبوب به اشتراک گذاری ویدیو
  - نحوه جدید قرار گرفتن Statue ها و امکان استفاده از شکلک ها در قسمت Status
  - اسكن خودكار فایل های انتقالی با آنتی ویروس قدرتمند نورتون
  -  نمایش عکس‌های فلیکر به صورت یک اسلاید شو
  - ارسال SMS ‌به تلفن‌های موبایل دوستان
  - ارتقای گرافیک لیست دوستان
  - تلفیق با نرم افزار پیغام رسان مایکروسافت Windows Live (MSN) Messenger، شما می توانید آی دی MSN دوستان خود را در یاهو مسنجر اضافه کنید و از وضعیت آنلاین بودن آنها مطلع شوید و با آن ها چت کنید!
  - امکان ارسال و دریافت فایل هایی تا سقف 2 گیگا بایت از طریق مسنجر
  - تماس رایگان تلفنی بین دو کامپیوتر (PC-to-PC) و تماس بین کامپیوتر و تلفن با کمترین هزینه
  - فوروارد تماس به ارئه‌دهندگان خدمات VoIP
  - پلاگین (Plugins) های ویژه برای Yahoo! services, eBay, Amazon.com
  - مشاهده وضعیت دوستان در Yahoo! 360°
  - داشتن پوسته‌های جدید
  - خندانک‌های جدید

   

    حجم : 15 .مگابایت

    دانلود نرم افزار Yahoo! Messenger 10.0.0.542 Beta :

   

         دانلود با لینک مستقیم - لینک کمکی ( رپیدشیر)

   

    پسورد فایل فشرده : www.vatandownload.com

  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 22:50  توسط HTH  | 

  دانلود رایگان کتاب آموزش آشپزی

  آموزش آشپزی

   

  کتاب اول : چگونه می توانیم آشپزی سالم داشته باشیم ؟   دانلود دانلود کتاب آشپزی

  کتاب دوم : انواع پنیر دانلود دانلود کتاب آشپزی

  کتاب سوم : آشنایی با مسمومیت های غذایی و نحوه پیشگیری از آنها دانلود دانلود کتاب آشپزی

  کتاب چهارم : نگاهی به آیین پخت سمنو در خراسان شمال  دانلود دانلود کتاب آشپزی

  کتاب پنجم : تاریخچه چلوکباب دانلود دانلود کتاب آشپزی

  کتاب ششم : اسرار خوراکی ها  ( حتما دانلود کنید ) دانلود دانلود کتاب آشپزی

   

  کی وردها :

  دانلود رایگان کتاب آموزش آشپزی -  چگونه می توانیم یک آشپزی سالم داشته باشیم ؟  - راه های مطلوب پختن غذا - بریان کردن - پختن - آب پز کردن - کباب کردن در فر - سرخ کردن - سرخ کردن (چینی) - میکروویو -  بخار پز - چگونه می توانیم  مقدار چربی غذا را بدون از دست دادن مزه آن کاهش دهیم -  انواع مختلف پنیر - پنیر تبریز - پنیر کردی - پنیر قزوین - پنیر گلپایگان - گروبر - امنتال -  پارامیزان - موزارلا - موتزارلا - خواص پنیر ها - پنیر اروپایی - پنیر هلندی - پنیر تخمیری -  مسمومیت غذایی چیست ؟ -علائم و نشانه های مسمومیت غذایی - اقدامات لازم در هنگام مسومیت های غذایی -  پیشگیری از مسمومیت های غذایی - تاریخچه چلوکباب - سرگزشت چولوکباب - چلوکاباب - چیلو کباب  - طریقه آماده نمودن بذرها برای استفاده  - بزرها - قدومه شیرازی - اسفرزه - خاکشیر - بارهنگ - بالنگو - تخم ریحان - تخم مرو - تخم شربتی - طرز تهیه شیر بادام - طرز تهیه مرباجات خام - موربا جات خام  - حبوبات و غلات خشگ و گرم - حوبوبات - قلات - هبوبات - هوبوبات - مزاج مغزهای گیاهی - بادام هندی - گردو - بادام درختی - پسته - فندق - نارگیل و بادام زمینی - مزاج بلوط - کنجد - مزاج تخم کدو - شادانه - تخم هندوانه -  مزاج ریشه ها ( شلغم - شلقم - پیاز - سیر - سیب زمینی - هویج فرنگی- موسیر - چغندر قند - چقندر قند - چفندر قرمز - زردک -  ) مزاج سبزیجات -کنگر- گل کلم - تره فرنگی مارچوبه - ریواس - ترشک - لوبیا سبز - ریحان - قارج - قارچ - نعناع - ترخون - تربچه - گشنیز - ترخون - شنبلیله - جعفری - پونه - شوید - اسفناج - بامیه - کاهو - کرفس  - توت ها و بذر های ملین - توت های مولیین - مولین - صیفی جات - صیفیجات - سیفی جات - مرکبات - میوه جات -  گوشت ها - ادویه جات -  مزاج مواد غذایی -  رژیم پاک سازی  بدن - طرز تهیه انواع غذا های رژیمی - غذاهای رزیمی - طرز تهیه غذاهای رژیمی -  ترز تهیه شربت عسل - طرز تهیه شیر بادام - مربای موز - طرز تهیه مربای خام - طرز تهیه دلمه فلفل سبز - دولمه فلفل سبز - دولمه - مواد اولیه و پخت دلمه فلفل سبز - دولمه فلفل سبز -  طرز تهیه سالاد مخصوص - شالاد - سالد مخصوص سر آشپزی - آموزش آشپزی ساده - آشپزی ایرونی - آشپزی ایرونی - آسپزی ایرانی - اشپزی ایرانی - آشپزی گیاهی -  طرز تهیه مخلوط - مخلوت -  ترز تهیه سوپ کرفس  - سوپ کلفس - طرز تهیه سوپ کرفس  - طرز تهیه املت - طرز تهیه کتلت - طرذ تهیه کباب -  پاک سازی جسم و روح به وسیله طبیعی -  دعای سر سفره غذا  - روش پیشگیری از بیماری ها - آشپزی ایرونی - آموزش اشپزی ایرانی - کوتلت - کتلت - حبوبات - هوبوبات - حبوبات - بخخی - آشپزی مدرن - آشپزی مودرن - مواد اولیه تهیه غذای ایرانی - عذای ایرانی - غزای ایرانی - غضای ایرانی - غظای ایرونی - غدای ایرانی - قذای ایرانی - طرز تهیع قذا - آشپزی ایرانی - آشپز - آموزش آشپزی - کتاب آموزش آشپزی - pdf - ebook - ketab ashpazi - amozesh pokht gaza - ketab amozesh ashpazi  - ebook - pdf

  nhkg,n ;jhf hg;jv,kd;d Hl,ca Ha`cd - ha`cd  - Ha`cd - hs`cd - Ha`cd shni , Hshk - hshk  -xvc jidi ybh - xvc jidi shghn - lvfh - jvc jidi ;fhf - ngli tgtg sfc - ybh ihd vcdld - ybhihd vCdld - s,` ;vts- - hl,ca ha`cd hshk ;jgj - ;,jgj - pf,fhj -

  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 22:46  توسط HTH  | 

  دانلود کتاب آموزشی

  تهیه ربات هوشمند با کمترین هزینه

   

  نویسنده: سعیده صابری

  ناشر: آی آر پی دی اف

  نوع فایل: PDF

  تعداد صفحات: 5

  زبان: فارسی

  حجم کتاب: 857 کیلوبایت

  توضیحات:

  تهیه ربات هوشمند با کمترین هزینه

  دانلود کتاب آموزشی نهیه روبات هوشمند با کمترین هزینه

  کی وردها :

  دانلود رایگان کتاب تهیه ربات هوشمند با کمترین هزینه - روبات هوشمند با هزینه کم - مراحل ساخت و راه اندازی یک روبات هوشمند با هزینه خیلی کم - روبات هوشمن - نحوه ساخت و راه اندازی یک روبات هوشمند - چگونه یک ربات ساده بسازیم ؟ - آموزش ابتدایی ساخت یک ربات هوشمند - مقاله ای در باره ربات های هوشمند - تهیه آسان و کم هزینه یک ربات هوشمند -  ربات کمک آموزسی و کمکی برای درس آزمایشگاه فیزیک - رباط های خدمتکار - رباط های مین یاب - ربات های آموزشی - روبات های متحرک - آموزش ساخت ربات های متحرک و مین یاب ساده با هزینه اندک و کم - مدار طراحی موتور ربات - روباط هوشمند بر اساس بازتاب نور -  ترانزیستور - موتور دی سی - چرخ دنده - کاهش سرعت - بازتاب محیط اطراف - شاخت یک ربات هوشمند - رباط هوشمند متحرک - روبات - روباط هوشمند - روبوت - روبوط - شرکت در المپیاد ساخت وسایل آزمایشگاهی و کمک آموزشی

  nhkg,n vhd'hk ;jhf shoj d; v,fhx i,alkn fh ;ljvdk icdki ll;k - vfhj i,alkn - v,f,j - v,f,x - vfhx i,alkn - shoj h,gdi , lrnlhjd vfhx - hshs fhcjhf k,v - av;j nv hgldhn shoj ,shdg Hclhda'hid , ;l; Hl,cad  - v,f,x ljpv; - Hl,ca shoj , xvhpd lnhv vfhj i,alkn -

  free download ebook and pdf  for robot disign - rbat - download free issue - farsi languge for robot disegin - amozesh kamel sakht yek robot hoshmand - robot - pdf - danlod raygan va majani ketab komak amozeshi sakht va tarahi robot hoshmand min yab - motaharek - 

  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 22:39  توسط HTH  | 

  دانلود رایگان مقاله
   
  " مطالب اساسی در مورد ماهواره و رسیور "
   

  نویسنده: نا مشخص

  ناشر: آی آر پی دی اف

  نوع فایل: PDF

  تعداد صفحات: 5

  زبان: فارسی

  حجم کتاب: 95 کیلوبایت

  توضیحات:

  مقاله ای با عنوان مطالبی اساسی در مورد ماهواره و رسیور

  دانلود مقاله آموزشی نصب و راه اندازی ماهواره و رسیوردانلود مقاله

   
  کی وردها :
   
  دانلود رایگان مقاله ای تحت عنوان مطالب اساسی از ماهواره و رسیور -  اصطلاحات مهم و کاربردی در فناوری ماهواره و رسیور - دانلود متلب آموزشی درباره ماهواره و رسیور - آموزش نکاتی چند درباره ماهواره و رسیور - ماحواره و رسیور - ماهواره و رصیور -  ریسیور ماهواره - گیرنده کانال های تلویزیونی ماهواره - ماهوازه و رسیور - اتصالات و اصطلاحات کاربردی و آموزش آنها در مقاله آموزشی ماهواره  و رسیور -  ماحواره و رثیور - پروایدر - پورووایدر - پیروایدر - کد و پکیچ - سیستم کد گذاری ماهواره ای - معنی و مفهوم رسیور - تجزیه و تحلیل اطلاعات دریافتی از دیش ماهواره - معنی کارت رسیور - پلاگین - باز کردن کانال های کارتی - کارت های دی وی بی سخت افزاری - و نرم افزاری - نحوه استفاده از پلاگین ها -  سیستم کد گذاری کانال های ماهواره ای - کانال های آزاد یا کانال کارتی کد شده - وی اکسس - تی پی اسکریپت -  وی اکسس - پاور ویژن - پاور ویزن - ناگراویژن - خشاب - خشاب دستگاهی - گلد - سیلور - تیتانیوم - اسکای کریپت -  کانال های هاتبرد و ماهواره آستارا  - سیستم کد گذاری هک شده - پروایدر -  فلش رسیور -  لودر - فریمور - املیتور - مستر کد - بیم -  اتو آپتودیت - فرکانس ماهواره - دریافت  - کتاب الکترونیکی - پی دی اف آموزشی - علمی - مطلب کاملا علمی - لینک برای دانلود رایگان
  nhkg,n  lrhgi hd nbvfhvi lhi,hvi , vsd,v - Hl,ca ]kn hwxghp lil , ;hvfvnd nv vsd,v - , lhi,hvi - ;hkhg ihd ;hvjd - lhi,hvi ihjfvn , lhi,hvi Hsjhvh - hsjhvh - vsd,v , lhp,hvi - lhi,hvi , vwd,v - ved,v - Hl,ca kwf lhi,hvi , vsd,v - nhkg,n vhd'hk ;jhf , lrhgi Hl,cad lhi,hvi , vsd,v - hjwhghj , hwxghphj nv fhvi ;hkhkg ihd ;hvjd , oahf , tga , vsd,v -  sdsjl ;n 'bhvd - ;hkhg ihd ;hvjd , ;n ani - `gh'dk - \gh'dk ih - `v,hdnv -oahf nsj'hid - nvdhtj ;hkhg ihd lhi,hvi lsdv ihjfvn - tv;hks

  free download learning farsi pdf - about dish and resiver -risiver - mahvareh - pelaghin chist - darbareh dish va mahvareh va boshgab - frimer - emilator -master code  -plugin - pelagin - flash risiver - danlod ketab amozeshi estelahat mahvareh va resiver - danlod  magaleh amozeshi mahvare va ferekans haye an - eskay - kanal hayeh kariti - canal haye code shode - kanal haye mahvareh i - hatbird - astara - mahvareh va resiver - amozesh  joziyat
  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 22:38  توسط HTH  | 

  نرم افزار Vista Start Menu به شما این امکان را می دهد که به راحتی از منوی Start بر تمامی اجزا و زیرشاخه های موجود در سیستم خود دسترسی داشته باشید و فقط با جا به جا کردن موس به مسیر مورد نظر خود برسید. علاوه بر این شما می توانید با انجام تنظیماتی که در خود نرم افزار قرار دارد بدون موس و فقط با فشردن اعداد و یا حروف کیبورد به مسیرهای مختلف هدایت شوید و در نهایت با زدن دکمه Enter فایل و یا پنجره مورد نظر خود را باز کنید.

   

   

  ویژگی های کلیدی نرم افزار Vista Start Menu SE 3.35 :  
  - دسترسی بسیار سریع به تمامی قسمت های موجود در کامپیوتر
  - پیمودن مسیر مورد نظر به کمک موس و یا دکمه های کیبورد
  - امکان اضافه کردن مسیر جدید جهت دسترسی سریع تر به آن
  - تغییر چهره و زیباترشدن منوی استارت
  - اجرا پنجره ها تنها با یک کلیک
  - کوچک و یا بزگ نمودن آیکون ها و نوشته های منوی استارت
  - داشتن تایمر جهت انجام عملیات های مختلف از جمله خاموش کردن کامپیوتر
  - پشتیباین از ۳۴ زبان مختلف دنیا از جمله زبان فارسی
  - امکان جستجو در منوی استارت
  - داشتن چندین اسکین مختلف
  - قابلیت به روز رسانی نرم افزار
  - امکان جستجو در سه موتور قوی جستجوگر اینترنتی
  - اجرای خودکار برنامه
  - سازگار با ویندوز XP/Vista/Seven
  - داشتن حجم بسیار کم
  - و …

   

  پسورد فایل: www.downloadha.com

  لینک دانلود – 2.2 مگابایت | لینک کمکی

  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 22:35  توسط HTH  | 

  دانلود سریال فوق العاده زیبا و اعتیاد آور  FlashForward  با زیر نویس فارسی و لینک مستقیم ....

  بعد از سریال لاست به گفته ی خیلی از کارشناسان سریال FlashForward  اعتیاد آور ترین سریال های در حال پخش میباشد ! این سریال که تازه از شبکه ی ABC شروع به پخش شده و فصل اول تا قسمت 5 پخش شده است ولی با همین چند قسمت یکی از پربازدید ترین ها شده است !

  برای توضیحات بیشتر  سربال و دانلود 5 قسمت پخش شده با زیر نویس فارسی به ادامه مطلب مراجعه کنید
   

  http://www.dl.vatandownload.com/serial/img/flashfcover.jpg

   

  2 دقيقه و 17 ثانيه...
   2 دقيقه و 17 ثانيه...
   2 دقيقه و 17 ثانيه; اين مدت زماني بود كه دنيا تغيير كرد!
   صبح از خواب بيدار ميشوي و طبق معمول آماده ميشوي كه به محل كارت بروي. به محل كارت ميرسي، طبق معمول كارهايت را انجام ميدهي. اگر پليس هستي به مجرمان رسيدگي ميكني . اگر پزشك هستي به حال بيماران ميرسي، مدرسه ميروي و همه كارهايت را طبق برنامه انجام ميدهي اما فقط بعد از 2 دقيقه و 17 ثانيه تمام دنيا تغيير ميكند! روزهاي خوبي را ديگر نخواهي ديد ...
   

   

  دانلود مستقیم سریال فلش فوروارد FlashForward فصل اول قسمت اول

   دانلود مستقیم سریال فلش فوروارد FlashForward فصل اول قسمت دوم

  دانلود مستقیم سریال فلش فوروارد FlashForward فصل اول قسمت سوم

  دانلود مستقیم سریال فلش فوروارد FlashForward فصل اول قسمت چهارم

  دانلود مستقیم سریال فلش فوروارد FlashForward فصل اول قسمت پنجم

  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 22:22  توسط HTH  | 

  دانلود فصل اول سریال Dexter با لینک مستفیم - رپید شیر با زیر نویس فارسی

  http://www.dl.vatandownload.com/serial/Dexter/S1/Dexter_Complete_Season_1_R1--front.jpg

   
  دانلود فصل اول سریال Dexter با لینک مستفیم - رپید شیر با زیر نویس فارسی

  خلاصه داستان
  : داستان این سریال در باره قاتلی خونسرد و حرفه ای به نام دکستر می باشد که همزمان هم در اداره پلیس مشغول به کار است و هم در زمان مقتضی به قتلهای زنجیرهای خود می پردازد .این قاتل خونسرد دارای ظاهر بسیار ارام و دوست داشتنی است به گونه ای که همه همکارانش او را بسیار دوست می دارند ولی این ظاهر دوست داشتنی پوششی برای پنهان کردن ان چیزی است که سالها در نهاد او وجود داشته و ان چیزی نیست جز اشتیاق به کشتن ولی نه کشتن هر کس بلکه کشتن کسانی که سزاوار مردن هستند . با گذشت زمان با شخصیت و منش و رفتار دکستر اشنا می شویم و با فلش بک هایی به دوران کودکی و نوجوانی او رجعت می کنیم و به علت رفتارهای نامتعارف او پی می بریم. در طول سریال داستانهای جنایی دیگری نیز اتفاق می افتد و از طرفی شاهد زور ازمایی دکستر با قاتلان و جانیان شهر میامی هستیم.

   

  دانلود فصل اول سریال Dexter با لینک مستفیم - رپید شیر با زیر نویس فارسی

  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 22:22  توسط HTH  | 

   سریال Supernatural با لینک مستفیم - رپید شیر با زیر نویس فارسی
   
  http://www.dl.vatandownload.com/serial/supernatural/cover/supernaturalbox.jpg

  سایت وطن دانلود پیشنهاد میکند اگر طرفدار سریال های تخیلی هستید این سریال را هرگز از دست ندهید !!
  برای اولین بار با لینک مستقیم و با زیر نویس فارسی

   

  سریالی بسیار زیبا و کم رقیب در ژانر ترسناک ، معمایی و هیجانی و بی نظیر از لحاظ محبوبیت، پخش این سریال بسیار زیبا و ترسناک از سال 2005 آغاز شده و تاکنون 4 فصل از آن به نمایش در آمده است . فقط کافیه بدونید که این سریال از سایت IMDB نمره فوق العاده 9.1 را کسب کرده که از سریال های lost و heroes در جلب رضایت بینندگان موفق تر بوده است و در سایت tv.com جز 5 سریال برتر از نگاه بینندگان بوده است .


  توضیحات بیشتر در ادامه مطلب ......

  خلاصه داستان: خلاصه داستان: ماجرای زندگی دو برادر است که در کودکی طی حادثه وحشتناکی مادر خود را از دست داده و معاصر تبدیل شده اند و شهر به شهر دنبال پدرشان میگردند. آن دو در مسیرشان مرتب با حوادث فراواقعی روبرو می شوند که هیچ توضیح علمی ندارند. این دو باید بر تمام دشمنان اعم از ارواح و اجنه و شیاطین و قاتلان روانی و دیوانه های گوش به فرمان اهریمن فائق آیند و خیر و سلامت و نیکی را حفظ نمایند به لحاظ ساختاری این سریال مثل سایر آثار آمریکایی انقدر خوش ساخت هست که چشم را خسته نکند و جذاب بنماید.
   

   

  دانلود فصل اول سریال Supernatural با لینک مستفیم - رپید شیر با زیر نویس فارسی

  دانلود فصل دوم سریال Supernatural با لینک مستفیم - رپید شیر با زیر نویس فارسی

  دانلود فصل سوم سریال Supernatural با لینک مستفیم - رپید شیر با زیر نویس فارسی

  دانلود فصل چهارم سریال Supernatural با لینک مستفیم - رپید شیر با زیر نویس فارسی

  فصل 5 در حال پخش میباشد که به زودی در سایت قرار خواهد گرفت

  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 22:21  توسط HTH  | 

  دانلود فیلم بسیار زیبا و مهیج Knowing محصول 2009 ( نسخه کم حجم Mkv )- با زیر نویس فارسی

   
   

  خلاصه داستان: در سال 1958 و در جشن پایان تحصیلات دوره ابتدایی، از گروهی از دانش آموزان مدرسه خواسته می شود که به طراحی تصاویری بپردازند که قرار است در موزه تاریخی فرهنگی مدرسه نگهداری شود. همه دانش آموزان به طراحی تصاویر دلخواه شان می پردازند اما در این میان یک دانش آموز دختر به جای نقاشی، کاغذهایش را با ردیفی از شماره های دلخواهش پر می کند... پنجاه سال بعد نسلی تازه از دانش آموزان برای یافتن مفاهیم موجود در طراحی‌های دانش آموزان دهه پنجاه، به کار گرفته می شوند. یکی از دانش آموزان نسل جدید کالب کاستلر (با بازی چندلر کانتبوری) است که تلاش دارد کدهای دانش آموز دختر سال 1958 را رمزیابی کند. وی به کمک پدرش پرفسور جان کاستلر (با بازی نیکلاس کیج) به رمزگشایی نوشته مذکور پرداخته و پرفسور متوجه می‌شود که این نوشته مرموز، تاریخ وقایعی خاص در آینده را پیش گویی می کند،ماجرا آنجا جالب تر می شود که پرفسور از درگیری خود و خانواده اش در این سلسله حوادث آگاهی می یابد...
   

   

   دانلود فیلم بسیار زیبا و مهیج Knowing محصول 2009 ( نسخه کم حجم Mkv )- با زیر نویس فارسی

   

   

   

   

   

  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 22:20  توسط HTH  | 

  دانلود 2 فصل  سریال فرار از زندان با لینک مستفیم - حجم کم- با زیر نویس فارسی

   

   

  فصل اول سریال پر مخاطب و هیجانی فرار از زندان  (Prison Break ) با زیر نویس فارسی و لینک مستقیم  آماده برای دانلود میباشد .

  مجموعه فرار از زندان سریالی اکشن ، جنایی ، درام و معمایی است که نامزد دریافت جوایزی همچون Golden Globe و Emmy شده است. درباره این سریال می توان گفت بزرگترین و هیجان انگیز ترین مجموعه ساخته شده در موضوع فرار از زندان و بی شک یکی از بهترین سریال های تلویزیونی پخش شده تاریخ می باشد ، کسب نمره 9.1 از 10 در سایت IMDB و تعداد بی شمار بینندگان این سریال مهیج گواهی بر این ادعاست.
   

  دانلود فصل اول سریال فرار از زندان با لینک مستفیم - رپید شیر با زیر نویس فارسی

  دانلود فصل دوم سریال فرار از زندان با لینک مستفیم - حجم کم- با زیر نویس فارسی

   

  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 22:19  توسط HTH  | 

  زندگینامه لی جو هاین بازیگر نقش سربازرس کانگ در سریال شب به شب که از شبکه فارسی 1 پخش می شود.

  نام: لی جو هاین  이주현 / Lee Joo Hyun (Yi Ju Hyeon)

  حرفه: بازیگر

  تولد: 1976-Apr-05

  قد: 184 سانتی متر

  وزن: 73 کیلوگرم

  نشانه ماه: اریس، قوچ

  خانواده: فرزند وسط خانواده، دارای یک برادر و یک خواهر

  تحصیلات: کالج هنر سئول، دانشگاه دانگ گوک

  شروع به کار: شبکه KBS سال 1996


  برای دیدن کارنامه هنری این بازیگر به ادامه مطلب بروید.


  ادامه مطلب
  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 21:44  توسط HTH  | 

  ۱۲ روش برای خوشحال تر زیستن
   
   

  نویسنده: نا مشخص

  ناشر: آی آر پی دی اف

  نوع فایل: PDF

  تعداد صفحات: 4

  زبان: فارسی

  حجم کتاب: 59 کیلوبایت

  توضیحات:

  مقاله ای با عنوان 12 روش برای خوشحال تر زیستن

   
  کی وردها :
   
  دانلود رایگان مقاله ۱۲ روش برای خوشحال تر زندگی کردن - خوشحال کردن - روش های خوشحال زیستن انسان - ترفند ها ی زندگی  - راه ها و روش های زیستن شاد و خوشحال کردن دیگران - زندگی سالم و پر از نشاط و شادمانی -  خوش بین بودن - دید وسیع و گسترده داشتن -  سپاس گذار بودن و شکر گذاری کردن از نعمت ها موجود - لذت بردن از زندگی -  مراقبت از جسم و تن خود -  تغییر برنامه ها و عادت های روزمره گی -  تعامل داشتن با مردم و اجتماع - خلاق بودن و ایجاد روش هایی برای کسب بیشتر خلاقیت - پیدا کردن همدم و مونس برای خود -  صحبت کردن با افراد و سخن گفتن با آنها -  ایجاد و ساختن تخیل - بخشنده بودن  - دوری احساس نگرانی از خود و خوشحال زندگی کردن - مقاله جالب و واقعا خواندنی روانشناسی - روشهای لذت بردن از زندگی - شاد زیستن - خوشحال زندگی کردن -
   
  nhkg,n lrhgi 12 v,a fvhd o,aphg cdsjk - v,aihd ;sf ahnd , kahx nv ckn'd - o,a fdk f,nk - ndn ,sdu , ;sjvni nhajk - s`hs'bhv f,nk - a;v 'bhvd ;vnk hc kulj ih - gbj fvnk hc ckn'd - lvhrfj hc [sl , jk - jyddv fvkhli ih , uhnj ihjd v,clv'd - juhlg nhajk fh lvnl , h[jlhu - oghr f,nk , hd[hn v,aihdd fvhd ;sf fdajv oghrdj - `dnh ;vnk ilnl , l,ks , dhv , dh,v ckn'd - wpfj ;vnk fh htvhn , sok 'tjk fh Hkih - hd[hn , shoj jodh hkshkd - foakni f,nk n,vd hc hpshs k'vhkd , o,aphg ckn'd ;vnk - gbj fvnk hc ckn'd - v,aihd ahn , shgl cdsjk nv ckn'd
  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 21:35  توسط HTH  | 

  ترس از دیدگاه روانکاوی و نقش آن در
   
  شکل گیری شخصیت فردی و اجتماعی انسان
   

  نویسنده: هامبورگ یولای

  ناشر: آی آر پی دی اف

  نوع فایل: PDF

  تعداد صفحات: 25

  زبان: فارسی

  حجم کتاب: 179 کیلوبایت

  توضیحات:

  ترس از دیدگاه روانکاوی و نقش آن در شکل گیری شخصیت فردی و اجتماعی انسان

  دانلود کتاب روانشناسیدانلود

  کی وردها : دانلود رایگان کتاب روانشناسی -  ترس از دیدگاه روانکاوی - دانلود کتاب رایگان روانکاوی شخصیت -  شکل گیری شخصیت فردی و اجتماعی انسان - شکل گیری فردی و اجتماعی افراد -   دانلود رایگان مقاله در مورد روانکاوی - روانکاوی انسان - تحقیقات در باره روانکاوی انسان و فرد - ترس از دیدگاه روانکاوی و نقش آن در شکلگیری شخصیت فردی و اجتماعی  انسان - ترس و هراس چیست -  تاثیرات ناشی از مکانیسم های دفاعی - تکامل تئوری فروید پیرامون اضطراب ها - ترس های طبیعی و لازم  دوران رشد  - تحلیل شرایط استرس زا -  آیا ترس قابل اندازه گیری هست -  هامبورگ رولای - روانشناس - روانشناسی - مقاله در مورد رشته روانشناسی - روانکاوی آدم - روانکاوی افراد - استرس زا - محیط های پر اصطرص - اثترس - اسطرس  - اسطراب - استرس - مقاله  کتاب الکترونیکی رایگان در مورد روانکاوی و روانشناسی در محیط های ترس ناک - روانکاو - روانشناس  - کتاب الکترونیکی روانشناسی - روانکاوی

  ;jhf hg;jv,kd;d nv l,vn jvs hc ndn'hi v,hk;h,d - , jhedv Hk nv   a;g 'dvd aowdj tvnd hkshk - k;hjd nv l,vn ugl v,hk;h,d , v,hkakhsd - nhkg,n vhd'hk lrhghj v,kakhsd , v,hk;h,d hkshk , htvhn - jvs  - jvskh; - lpdx ihd hsjvs ch , jvskh; - v,hkakhs - v,hk;h, - hsjvhf - ihlf,v' d,ghd - v,hkakhsd jvs -

  free download - ravanshenasi - ravankavi - tars - tarsnag - magaleh - ravankavi tar . ravanshenasi tars va delhoreh - pdf - ebook - free

  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 21:35  توسط HTH  | 

  دانلود رایگان کتاب قورباقه را غورت بده
   
  نویسنده : برایان تریسی
   
  دانلود کتاب غورباغه را غورت بده
   

  نویسنده: برایان ترسی

  ناشر: آی آر پی دی اف

  نوع فایل: PDF

  تعداد صفحات: 81

  زبان: فارسی

  حجم کتاب: 641 کیلوبایت

  توضیحات:

  21 روش عالی غلبه بر تنبلی و انجام بیشترین کار در کمترین زمان
  متاسفانه برخی از شرکتهای هرمی از محتوای این کتاب سوء استفاده نموده اند.

  دانلود کتاب قورباقه را قورت بدهدانلود کتاب

  کی وردها :

  دانلود رایگان کتاب قورباغه را قورت بده - کتاب قورباغه را غورت بده - دانلود مفت و مجانی کتاب غورباقه را غورت بده - نویسنده برایان تریسی -  مقاله ای در مورد روش کسب موفقیت و پیروز شدن - ترک عادات - ترک کردن عادت های روزمره - فرار از روزمره گی -  روش استفاده بهینه از وقت و زمان - روشهای زمان بندی - کتاب آموزشی در باره زمان بندی و برنامه ریزی اصولی -  تنظیم زمان برای انجام سریع تر کارها - کتاب غلبه بر تنبلی و سستی و کسلی - کتاب انجام بیشترین کار در کمترین زمان ممکن - آموزش و راهنمایی انجام بهتر و سریع تر کارها در زمان و وقت خیلی کم - دانلود رایگان کتاب زوانشناسی - دانلود رایگان کتاب قورباغه را غورت بده - غورباغه را غورت بده - قورباقه راغورت بده - برایان ترسی - کتاب با نویسنده گی روانشناس مشهور برایان تریسی - دانلود کتاب فارسی بایان تذیسی - کتاب قورباقه را غورت بده

  nhkg,n vhd'hk ;jhf y,vfhyi vh y,vj fni - r,vfhri vh y,vj fni - k,dskni fvhdhk jvdsd - ;jhf v,hkakhsd - fvhdhk jvdsd v,hk akhs lai,v , fv[sji ohv[d - y,vfhyi vh r,vj fni - danlod ketab ghorbagheh ragort bedeh - ketab gorbageh ragort bedeh - ghorbagheh ra ghort bede - danlod ketab gorbageh ra goort bedeh - birayan treysi - ketab brayan tereysi - pdf va ebook brayan tireysi - ebook free - gorbageh ra gort bedeh - anjam bishtarin karha dar kamtarin zaman momken - eat that frog - et that frog - free farsi language ebook eat that frog

  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 21:34  توسط HTH  | 

  دانلود رایگان کتابی با عنوان کودک درون
   

  نویسنده: مهدی امین جعفری

  ناشر: آی آر پی دی اف

  نوع فایل: PDF

  تعداد صفحات: 11

  زبان: فارسی

  حجم کتاب: 113 کیلوبایت

  توضیحات:

  کتابی با عنوان کودک درون

  دانلود رایگان کتابی با عنوان کودک دروندانلود کتاب

  کی وردها :
  دانلود رایگان کتاب تحت عنوان کودک درون - دانلود رایگان کتاب های روانشناسی- کتاب روانشنای خود - درباره خودشناسی و آدم شناسی -  من درون و حالات آن - آسیب شناسی حالات من - شکل های مختلف روابط بین فردی - تحلیل رفتار متقابل - تحلیل رفتار های فرد و افراد -  مقاله ای در باره کودک درو ن و رفتارهای مختلف آن - کودک بالغ -  کودک والد بالغ - آسیب شناسی حالات من - روابط بین فردی - چالش ها -  ازدواج کودک با کودک - کودک درونی - دانلود رایگان کتاب های روانشناسی درون - خودشناسی - کودک درونی - گودک درون - کودگ درون - دانود کتاب روانشناسی کودک درون و چالش های فرا روی آن -
  nhkg,n vhd'hk ;jhf jpj uk,hk ;,n; nv,k - o,nakhsd - nhkg,n vhd'hk ;jhf ihd v,hkakhsd - ;jhf ihd  o,n akhsd - Hsdf akhsd nv,k - ;,n; nv,k - hcn,h[ ;,n; fh ;,n; - v,hkakhsd , o,n akhsd -  free download - danlod ketab dar mordeh kodak daron - danlod ketab ravan shenasi - ebook - free iranian center for download - ebook ravanshenasi - kodak daron -inner child - ebook about inner child - tahlil va khod shenasi daron - kodak daron -maghaleh dare mordeh kgod shenasi
  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 21:34  توسط HTH  | 

  یاد بگیریم چگونه بر خود مسلط شویم
   
   

  نویسنده: پروفسور ار - اسپرینگر

  ناشر: انتشارات ققنوس

  نوع فایل: PDF

  تعداد صفحات: 61

  زبان: فارسی

  حجم کتاب: 4.19 مگابایت

  توضیحات:

   


  ادامه مطلب
  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 21:33  توسط HTH  | 

  دانلود رایگان وصیت نامه داریوش کبیر
   
  وصیت نامه داریوش کبیر
   

  نویسنده: نا مشخص

  ناشر: آی آر پی دی اف

  نوع فایل: PDF

  تعداد صفحات: 2

  زبان: فارسی

  حجم کتاب: 234 کیلوبایت

  توضیحات:

  وصیت نامه داریوش کـبیر

  دانلود رایگان وصیت نامه داریوش کبیردانلود وصیت نامه

  کی وردها :

   دانلود رایگان وصیتنامه داریوش کبیر - وصیت نامه دایروش کبیر - دانلود رایگان وصیت نامه داریوش بزرگ - وسیت نامه - وثیت نامه - وصیعت نامه داریوش ایران زمین - سردر سازمان ملل - نوشته سر در سازمان ملل - دانود - دریافت رایگان وصیعت نامه ذاریوش کبیر - دازیوش کبیر - داریوس کبیر - داریوش گبیر - داریوش کبیز - داری.ش کبیر - داریوش کبیر - دعای داریوش کبیر در تخت جمشید - تخت چمشید - تخت جمسید - تخت جمشید - اتوسا دختر کورش کبیر -  دریافت وصیت نامه داریوش کبیر ایران زمین - داروش کبیر

  nhkg,n vhd'hk ,wdj khli nhvd,a ;fdv - ,wduj khli nhvd,a ;fdv - nhvd,a hdvhk cldk - joj [ladn - hj,dh nojv ;,va ;fdv - nhvd,a ;fdv - nhv,a ;fdv vasiat nameh darosh kabir - dariush kabir - takht jamshid - atosa - dokhtar korosh kabir- dariush kabir - vasiyat nameh dariush kabir - darosh kabir - dariosh kabir - takht jamshid

  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 21:31  توسط HTH  | 
  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 21:29  توسط HTH  | 
  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 21:28  توسط HTH  | 
  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 21:28  توسط HTH  | 
  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 21:27  توسط HTH  |    

  آهنگ با کیفیت 128

  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 21:27  توسط HTH  | 
  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 21:27  توسط HTH  |   آهنگ با کیفیت 128

  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 21:26  توسط HTH  | 
  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 21:26  توسط HTH  | 
  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 21:25  توسط HTH  | 
  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 21:24  توسط HTH  | 
  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 21:24  توسط HTH  |   آهنگ با کیفیت 192

  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 21:24  توسط HTH  | 
  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 21:23  توسط HTH  | 
  آهنگ با كيفيت MP3 128

  راز خوشبختی

  هم قدم
  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 21:23  توسط HTH  | 
  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 21:22  توسط HTH  | 
  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 21:22  توسط HTH  | 


  2.28 مگابايت

  11.92 مگابايت

  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 21:20  توسط HTH  |   5 مگابايت

  25 مگابايت

   

  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 21:19  توسط HTH  |   2.96 مگابايت

  17.91 مگابايت

  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 21:19  توسط HTH  | 

  موزیک ویدیو جدید و بسیار زیبای رضا کولاک به نام بگو مگو

  l Exclusive l

     کیفیت اصلی

  بگومگو

  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 21:17  توسط HTH  | 

  حجم:4.3مگابايت

  حجم:14.5مگابايت

  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 21:16  توسط HTH  | 
  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 21:12  توسط HTH  | 
  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 21:11  توسط HTH  | 

  آلبوم جدید حمید عسکری به نام کما 2 منتشر شد. این آلبوم را از هم اکنون می توانید از طریق فروشگاه های عرضه محصولات فرهنگی در سرتاسر کشور به صورت اورجینال تهیه کنید. آهنگ فرشته (از آلبوم کما 2) با رضایت صاحب اثر جهت دانلود قرار داده شده است.
  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 21:10  توسط HTH  | 

  دانلود رایگان کتاب سیاسی در باره

  جایگاه حزب در اسلام و برسی دیدگاه ها

  نویسنده: دکتر محمد جواد نوروزی

  ناشر: ستاد فرهنگی فجر انقلاب اسلامی

  نوع فایل: PDF

  تعداد صفحات: 38

  زبان: فارسی

  حجم کتاب: 279 کیلوبایت

  توضیحات:

  جایگاه حزب در اسلام بررسی دیدگاه ها

  دانلود رایگان کتاب و مقاله سیاسی - احزاب جمهوری اسلامی ایراندانلود


  دانلود رایگان کتاب سیاسی درباره

  حزب جمهوری اسلامی از آغاز تا کنون

  نویسنده: نا مشخص

  ناشر: آی آر پی دی اف

  نوع فایل: ZIP

  تعداد صفحات: 153

  زبان: فارسی

  حجم کتاب: 1.91 مگابایت

  توضیحات:

  حزب جمهوری اسلامی از آغاز تا کنون

  دانلود رایگان کتاب و مقاله سیاسی - احزاب جمهوری اسلامی ایراندانلود


  کی وردها :

  دانلود رایگان کتاب و مقاله الکترونیکی در باره جایگاه احزاب در حکومت جمهوری اسلامی ایران - دانلود رایگان کتاب و مقاله سیاسی حزب ها در ایران از ابتدا تا کنون - دریافت مقاله های سیاسی - حزب ها در ایران - حذب - حضب - حظب - هزب - هذب - هظب - هضب - احزاب - احذاب - احضاب - احظاب - اهظاب - احضاب - اخذاب - احذاب - جمهوری - چمهوری  - حمهوری - جمحوری اسلامی ایران - جمهوزی - جمهوری اشلامی  - اصلامی - دانلود رایگان کتب سیاسی در باره احزاب در ایران - اخزاب - مقایسه حزب ها در جمهوری اسلامی ایران - احزاب ایرونی -  برسی دیدگاه ها در جایگاه احزاب در جمهوری اسلامی ایران - حزب دولتی یا دولت حزبی -  جناح ها بدون روحانیت ارزش ندارد  - جناح ها - جناه ها - چناح - دست دشمنان در پیدایش احزاب - همه زیر پرچم توحید - حزب الله - نهضت ملت ایران -  وحدت کلمه و کنار گزاشتن حزب بازی -  اسلام و ملت و حفظ نهظت - حزب سازی -  رشد سیاسی گروه گرایی - حزب جمهوری اسلامی ایران - حزب الهی - حزب شیطانی - حزب و عملکرد احزاب از دیدگاه  رهبر معظم انقلاب اسلامی - تعصبات گروهی -  انگیزه های دینی و حزبی - نهضت آزادی -  حزب از نخستین کنگره -  فعالیت های احزاب - آیت الله شهید  بهشتی - مصوبات نخستین کنگره حزب جمهوری اسلامی -

  nhkg,n vhd'hk lrhgi sdhsd nvfhvi [hd'hi hpchf nv  hdvh - pcf ih nv [li,vd hsghld hdvhk - pcf ihd lojgt nv [li,vd hsghld hdvhk - lrhgi sdhsd - Hdj hggi aidn fiajd - tuhgdj ihd hpchf - pcf hggi - kiqj lgj hdvhk - pcf fhcd nv hdvhk - hsghl , lgj nv hdvhk - kiqj Hchnd - pcf [li,vd hsghld hdvhk -

  ahzab dar jomhori eslami iran- maghaleh va ketab - pdf - ebook - ketab - hezb bazi da iran - ahzab - faliyat hayeh ahzab dar iran - hezb allah - hezb az didghah magam mozam enghelab eslami - ingelab eslami iran -

  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 21:0  توسط HTH  | 

  دانلود رایگان مقاله ای درباره سن و آفت گندم
   

  مقاله کشاورزی - آفات گندم

   

  نویسنده: نا مشخص

  ناشر: آی آر پی دی اف

  نوع فایل: PDF

  تعداد صفحات: 11

  زبان: فارسی

  حجم کتاب: 198 کیلوبایت

  توضیحات:

  تحقیقی درباره سن و آفات گندم

  دانلود رایگان کتاب کشاورزی - آفات گندمدانلود کتاب

   
  کی وردها :
   
  دانلودر رایگان مقالات کشاورزی - رشته دانشگاهی کشاورزی - نباتات - دانلود تحقیق و مقاله ای کشاورزی درباره سن و آفات گندم - سن و آفات کندم -  عمده ترین محصول زراعی کشور - شرایط آبی و دیم - خودکفایی گندم -  مهمترین عوامل تاثیر گذار در کاهش عملکرد گندم کشور - بذر - کود و سم - خسارات آفات - بیماری های گیاهی - علف های هرز - کود شیمیایی - ماشین آلات و ادوات کشاورزی -  عدم توسعه مکانیزاسیون کشاورزی - آفات گنذم -  کندم - افات گندم - اکوسیستم زراعی - مزارع گندو و جو کشور -  سن زیان آور برای گندم - انواع سن ها - سن مغربی - سن آئلیا - مقاله در مورد کشاورزی و گندم و آفات و سن های مضر و ضیان آور - گندم  و شرایط نگهداری آن - گندم و آفات آن - مقاله فارسی در رشته دانشگاهی کشاورزی - همه چیز در باره گندم و افات و سن های آم -
  nhkg,n vhd'hk lrhgi ;ah,vcd - nhkg,n jprdr Hlhni nv fhvi Hthj 'knl , sk ihd Hk - u,hlg jhedv 'bhv nv 'knl , Hthj Hk  -;knl - 'knl ;a,v - lcvui ;knl , lhadk Hghj ;ah,vcd - ;,n adldhdd - ugt ihd ivc - oshvhj Hthj - vaji nhka'hid ;ah,vcd - 'knl , Hthj , sk ihd Hk - hk,hu sk ihd 'knl - 'knl  - Hthj ;knl
  free download ebook - pdf - for link download - direct link - magaleh keshavarzi - ghandom va afat an - sen ha - gandom-  mazra gandom va keshavarzi - afat mozer gandom  - ketab electoroniki - magale rayghan keshavarzi - reshteh
  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 20:59  توسط HTH  | 

  دانلود رایگان مقاله ای درباره محیط زیست و امنیت جهانی
   
   و
   
  محیط زیست و اسلام 
   
  محیط زیست
   

  نویسنده: نا مشخص

  ناشر: آی آر پی دی اف

  نوع فایل: PDF

  تعداد صفحات: 16

  زبان: فارسی

  حجم کتاب: 211 کیلوبایت

  توضیحات:

  مقاله ای درباره محیط زیست و امنیت جهانی و محیط زیست و اسلام

  دانلود مقاله درباره محیط زیست در قرن 21دانلود

  کی وردها :

  دانلود رایگان مقاله ای درباره محیط زیست و امنیت جهانی و محیط زیست و اسلام - ژئوپولوتیک - ژئوپلتیک - مفهوم منابع طبیعی -  انواع و دسته بندی منابع طبیعی - گرم شدن کره زمین و اثر گلخانه ای - مقاله در مورد گرم شدن زمین و اثر گلخانه ای جو - کاهش لایه ازن - لایه اوزون -  کمبود آب شیرین - بیابان زدایی و کمبود خاک های مرغوب - آلودگی هوا و باران های اسیدی - دفع زباله های سمی - چنگل زدایی و نابودی تنوع زیستی - حل و فصل مناقشات ژئو پلتیپ بر سر محیط زیست - محیط زیست و تحولات جهانی -  فقر و محیط زیست - فقه محیط زیست - آیات قران کریم در باره محیط زیست -  روایات - آلودگی هوا - آلودگی آب -  آلودگی خاک - آلودگی صوتی - احکام شرعی در باره محیط زیست  -دانود مقاله علمی - دانلوذ - دانلود تحقیق در باره محیط زیست در قرن بیست و یک  و امنیت جهانی - دیدگاه های اسلامی در باره محیط زیست - زئوپلتیک - زئوپولوتیک - اثر کلخانه ای - باران های اصیدی - مهیط زیست - محیت زیست - محیط ضیست - محیط ظیست - محیت ضیسط

  nhkg,n vhd'hk lrhgi nvfhvi lpdx cdsj , hlkdj [ihkd , lpdx cdsj , hsghl - Cm,`gjd; - lti,l lkhfu xfdd -'vl ank ;vi cldk , hev 'gohki hd [, cldk - ;hia ghdi hck - ghdi h,c,k - Hg,n'd i,h , fhvhk ihd hsdnd - Hg,n'd w,jd - Hg,n'd oh; - Hg,n'd Hf - Hg,n'd i,h - jprdr nvfhvi lpdx cdsj - lpdx cdsj , tri nv hsghl - hlkdj [ihkd , lpdx cdsj - jp,ghj [ihkd - ;lf,n Hf advdk - hev 'gohki hd -
  free download - farmer - mohit zist - danlod rayghan mohit zist - free download about mohit zist - layeh ozon - alodeghi hava  - alodegi khak - alodeghi ab - alodeghi soti- tahghig - tahgig - danlod mofti va rayghan tahgigat mohit zist - mohit zist va eslam - jeopolotik - jeopolotic - baran hayeh asidi - ayat goran karim darbareh mohit zist  - asar gholkhanei - golkhanei

  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 20:58  توسط HTH  | 

  دانلود رایگان زندگی نامه میرزا کوچک خان جنگلی
   
  میرزا کوچک خان جنگلی
   

  نویسنده: ابراهیم فخرائی

  ناشر: آی آر پی دی اف

  نوع فایل: PDF

  تعداد صفحات: 4

  زبان: فارسی

  حجم کتاب: 99 کیلوبایت

  توضیحات:

  زندگی نامه میرزا کوچک خان جنگلی

  دانلود زنگی نامه میرزا کوچک خان جنگلیدانلود

  کی وردها :
   
  دانلود رایگان زندگی نامه میرزا کوچک خان جنگلی - زندگی نامه سردار جنگل میرزا کوچک خان جنگلی - یوسف معروف به میرزا کوچک خان جنگلی - دانلود کل زندگی نامه سردار جنگلی میرزا کوچک خان - میررا کوچک خان - میرزا گوچک خان - میرزا کوجک خان - میرزا کوچک حان - مرزا کوچک خان جنگلی - جنکلی - تاریخ در دوران زندگی میرزا کوچک خان - تحولات دوران میرزا کوچک خان جنگلی -  رشت -  مدرسه محمودیه تهران - محمد علی و رحیم برادر - بریقارد قزاق همایونی - گزاق - قزاقی - گزاقی -  روس و روسیه - روسی -  انقلاب سرخ طرفدار شوروی - پیشه وری -  انبار نفت نوبل -  گورستان حسن آباد - خلیل دانش پژوه  شاعر گیلانی -  سردار جنگل میرزا کوچک خان جنگلی - زندگی نامه میرزا کوچک خان جنگلی -
  nhkg,n ckn'd khli svnhv [k'g - ldvch ;,]; ohk [k'gd - svnhv vajd - ckn'd khli svnhv [k'gd ;dvch ;,]; ohk [k'g - ldvch ;,]; ohk [k'gd -
  zendeghi nameh mirza kochak khan jangali - sardar jangal - mirza kochak khan jangali - mirza kochak khan janghali
  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 20:56  توسط HTH  | 

  دانلود کتاب سینوهه پزشک مخصوص فرعون

  سینوهه طبیب مصری

  بخش اول :

  نویسنده: میکا والتاری

  ناشر: www.Books.Ashian.com

  نوع فایل: PDF

  تعداد صفحات: 134

  زبان: فارسی

  حجم کتاب: 1.21 مگابایت

  توضیحات:

  سینوهه پزشک مخصوص فرعون نوشته میکا والتاری ترجمه ذیبح الله منصوری

  دانلود کتاب سینوهه پزشک مخصوص فرعوندانلود رمان

  بخش دوم :
   

  نویسنده: میکا والتاری

  ناشر: www.Books.Ashian.com

  نوع فایل: PDF

  تعداد صفحات: 173

  زبان: فارسی

  حجم کتاب: 1.76 مگابایت

  توضیحات:

  سینوهه پزشک مخصوص فرعون نوشته میکا والتاری ترجمه ذیبح الله منصوری

  دانلود کتاب سینوهه پزشک مخصوص فرعوندانلود رمان

  بخش سوم :
   

  نویسنده: میکا والتاری

  ناشر: www.Books.Ashian.com

  نوع فایل: PDF

  تعداد صفحات: 149

  زبان: فارسی

  حجم کتاب: 1.33 مگابایت

  توضیحات:

  سینوهه پزشک مخصوص فرعون نوشته میکا والتاری ترجمه ذیبح الله منصوری

  دانلود کتاب سینوهه پزشک مخصوص فرعوندانلود رمان  کی وردها :

  دانلود رایگان کتاب الکترونیکی سینوهه پزشک مخصوص فرعون - رمان سینوهه پزشک مخصوص فرعون - سینوهه دکتر مخصوص فرعون - سینوهه - سینوهه دکتر مخصوص فرعون - ای بوک سینوهه- پی دی اف سینوهه -  رمان صینوهه پزشک مخصوص فرعون - رمان ثینوهه - رمان سینوحه دکتر مخصوص فرعون - کتاب سینوحه پزشک محصوص فرعون - سینوهه - سینوهه - سینوهه - سینوحه - سینوحه- سینوحه - شینوهه - شینوحه - سینوهه پزسک مخصوص فرعون - سینوهه پزشک فراعنه - پزشک فرون - سینوهه پزشک خدایان مصر - سینوهه پزشک مخصوص فرعون -  دوره کودکی سینوهه - معبد آمون - رمان بسیار خوندنی تاریخی - دانلود رایگان رمان تاریخی و خاندنی - رمان درباره مصر و فراعنه مصر و سینوهه پزشک مخصوص فرعون - سزگذشت سینوهه پزشک مخصوص فرعون - سینوهه پزشک مخصوص فرعون - دانلود رایگان کتاب الکترونیک سینوهه پزشک مخصوص فرعون - ثلثحف زعمفاثق - ثلثحف زخعدفقغ - ثلغحف - دانلود رایگان کتاب الکترونیکی رمان سینوهه پزشک مخصوص فرعون - صینوهه - سینوحه - سینوخه - سی نوهه - سینوجه- شینوخه - سینوههه - سینوه - سانوهه -سیونوهه - پزشک مخصوص فرعون - فرغون - امون - مسر باستان - مثر باستان - مشر باستان - قرعون - فرغون - سینوهه پزشک مخصوث فرعون - سینوهه پرنیان - پرنان - پرنیان پزشک مخصوص فرعون  - پرنیان - پرنیان - سینوهه و حضرت یوسف - یوسف - سینوهه  -  حضرت یوسف - حضرت یوسف و سینوهه -  سینوه و حضرت یوسف  - حضرت یوسف و سینوهه -  ارتباط بین حضرت یوسف و سینوهه - یوسف پیامبر و سینوهه - یوشف - یوزارسیف و سینوهه - یوزارسیب و سینوهه  - طبیب مصری - دکتر سینوهه - پزشک مخصوص فرعون - دانلود رمان تاریخی - طبیب مصری فرعون بزرگ -  سهدعاث - همه چیز درباره سینوهه

  nhkg,n ;jhf sdk,i `ca; low,w tvu,k - sdk,ii - \ca; low,w tvu,k - sdk,pi `ca; low,w tvu,k - nhkg,n vhd'hk vlhk jhvdod sdk,ii `ca; low,w tvu,k - lwv , lufn Hl,k - tvhuki - onhdhk lwv fhsjhk - nhkg,n vlhk jhvdod [hgf , cdfh , o,hknkd -  danlod ebook  sinoheh pezeshk makhsos feron-  sinoheh doctor feron - pdf roman sinohe pezeshk makhsos feroon - mesr bastam amoon - faraeneh - kahen mabad - kahenan -romaneh tarikhi  - ebook - historical romanc in egept countriy  - farsi language - egept - mesr bastat - feron - sinoheh - romane sinohe-  pezeshk makhsos feron - sinohi - sinuhe - sinuheh - sinoheh  -

  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 20:55  توسط HTH  | 

  دانلود رایگان جملاتی ارزشمند از بزرگان جهان
   
   

  نویسنده: علی سیمائی

  ناشر: انجمن تخصصی موبایلستان

  نوع فایل: PDF

  تعداد صفحات: 122

  زبان: فارسی

  حجم کتاب: 1.12 مگابایت

  توضیحات:

  این مجموعه ارزشمند شامل سخنرانی گرانبها از بزرگان جهان هستش با آرزوی اینکه از مطالب این مجموعه بهره کامل رو ببرین.

  دانلود سخنان بزرگان دنیا

  کلید واژه ها :

   دانلود رایگان کتابی از جملات ارزشمند از بزرگان جهان - جملات با ارزش بزرگان جهان - بزرگترین منبع جملات ارزشمند از مشاهیر جهان و دنیا - دانلود رایگان گزیده سخنان ارزشمند بزرگان دنیا - جمله های پر معنی و مهنی دار از بزرگان جهان - ارزشمند ترین جمله های دنیا از بزرگان و مشاهیر شناخته شده و معروف جهان - سخنرانی های بزرگان دنیا - دانلود رایگان نکته های با ارزش و قابل تعمل از بزرگان و دانشمندان جهان - برگزیده سخنان دانشمندان جهان -  کتاب الکترونیکی رایگان از جملات مشاهیر دنیا - پی دی اف رایگان - کتاب پی دی اف رایگان -

  nhkg,n vhd'hk ;jhf sokhk fv'cdni hc fcv'hk , lahidv , nhkalknhk [ihk - fcv'jvdk lkfu nhkg,n hdvhk - nhkg,n ;jhf , fv'cdni sokhk lahidv , fcv'hk nkdh , nhkalknhk uhgl - k;ji ih , [lghj fh hvca hc fcv'hk - hvcalkn hc fcv'hk [ihk - good point of great mans - best sentences of sincees mans - free download if ebook - iranian ebook - persian ebook - pdf - ketab rayghan az sokhanan bozorghan donya va jahan - mashahir donya - jomalati az sokhanan bozorghan jahan va donya -

  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 20:54  توسط HTH  | 

  دانلود رایگان کتاب تعبیر خواب
   
   به روایت سلمان فارسی
   
   

  نویسنده: سلمان فارسی رضی الله عنه

  ناشر: آی آر پی دی اف

  نوع فایل: PDF

  تعداد صفحات: 14

  زبان: فارسی

  حجم کتاب: 109 کیلوبایت

  توضیحات:

  تعبیر خواب به روایت سلمان فارسی رضی الله عنه

  دانلود کتاب تعبیر خوابدانلود  کتاب
   

  کی وردها :

  دانلود رایگان کتاب تعبیر خواب - تعبیر خواب - تعبیر خواب به روایت سلمان فارسی -  کتاب الکترونیکی تعبیر خواب - ای بوک تعبیر خواب - دانلود رایگان کتاب و نوشته های تعبیر خواب - تعبیر رویا  - اهمیت تعبیر رویا - سلمان فارسی - تعبیر خواب - تغبیر خواب - تعبییر خواب - تعبیر خاب - اهمیت نعبیر خاب و رویا - کتاب تعبیر خاب  -خواب - تعبیر خواب  - رویاهای صادقه -
  nhkg,n vhd'hk ;jhf jufdv o,hf - jufdv o,mhf , v,dh  - ;jhf jufdv o,hf - jufdv o,hf sglhk thvsd - jufdv ohf sglhk thvsd - ;jhf Hl,cad , dhn 'dvd jufdv o,hf - jufdv v,dh

  tabit khab - ketab tabir khab va roya - ebook - pdf - free pdf - dream - sleep - fal - tabir khab va roya - ketab - danlod rayghan ketab tabir khab - tabeyr khab

  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 20:53  توسط HTH  | 

  کتاب الکترونیکی خطابه غدیر
   

  نویسنده: محمد باقر انصاری

  ناشر: آی آر پی دی اف

  نوع فایل: PDF

  تعداد صفحات: 82

  زبان: فارسی

  حجم کتاب: 581 کیلوبایت

  توضیحات:

  گزارش مراسم سه روزه در غدیر خم متن عربی و ترجمه فارسی خطبه غدیر

  دانلود رایگان خطابه غدیر

   
  کی وردها :
   
   دانلود رایگان کتاب الکترونیکی مذهبی خطابه غدیر - کتاب خطابه غدیر خم - کتاب خطابه قدیر خم - کتاب دیجیتالی خطابه غدیر خوم - ختابه غدیر خم - کتاب خطاب قدیر خم - خطابه فدیر خم - گتاب خطابه غدیر خم - نویسنده محمد باقر انصاری - محمد باغر انصاری - محمد باقر انساری - محمد باقر انصاری - کتاب محمد باقر انصاری - کتاب خطبه غدیر خم - ختبه غدیر خم - خطبه قدیر خم - ترجمه کامل عربی به  فارسی خطبه های روز غدیر خم - کتاب پی دی اف خطبه های غدیر- 
  nhkg,n vhd'hk ;jhf hg;jv,kd;d oxhfi yndv ol - ;jhf oxhfi rndv ol - k,dskni lpln fhrv hkwhvd - ;jhf oxhfi yndv ol k,dskni  lpln fhrv hkwhvd   -  ebook khetabeh ghadir - - khetabe gadir - mohamad bagher ansari - mohammad bager ansari - mohamad bagereh ansari -ebook khetabeh gadir -khetabeh ghadir  
  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 20:49  توسط HTH  | 

  خاطرات حضرت امیرالمومنین علی ( ع )
   
   

  نویسنده: شعبان صبوری

  ناشر: کتابخانه فارسی تبیان

  نوع فایل: PDF

  تعداد صفحات: 214

  زبان: فارسی

  حجم کتاب: 1.21 مگابایت

  توضیحات:

  خاطرات امیرالموئمنین (ع)

  دانلود کتاب خاطرات حضرت امیرالمونین علی ( ع )دانلود

  کی ورد ها :

  دانلود رایگان خاطرات حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام - خاطرات حضرت علی علیه السلام - کتاب علی از زبان علی - دانلود رایگان کتاب علی از زبان علی - نوشته ها و خاطره های حضرت علی (ع) - گفتار ها و نامه هایی از کتاب نهج البلاغه - بخش هایی از کتاب نحج البلاغه - نهج البلاعه - نهج البلاغه - نحج البلاغه - دانلود رایگان کتابی از نامه ها و گفتار های برگزیده از کتاب نهج البلاغه - حزرت علی - حظرت علی - حضرا علی - حضزت علی - حضرت علی علیه السلام - نهچ البلاغه - نهج البلاغه - نامه ها و گفتار های حضرت علی - nameh ha va goftar ha va khaterat hazrat ali aleh alsalam - hazrat ali - nahjolbalagheh - nahjol balageh - ebook - pdf - ketab - khaterat hazrat ali - bakhshhayi az nahjol balagheh - pqvj ugd ugdi hgsghl - ki[ hgfghyi - ohxvhj , khli ih , 'tjhv ihd pqvj ugd ugdi hgsghl - ki[ hgfghyu - kp[ hgfghyi -

  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 20:48  توسط HTH  | 

  متن کامل عربی، فارسی و انگلیسی قرآن کریم
   
  دانلود قرآن کریم
   

  نویسنده: الله

  ناشر: www.parsquran.com

  نوع فایل: exe

  تعداد صفحات: -

  زبان: فارسی

  حجم کتاب: 2.90 مگابایت

  توضیحات:

  متن کامل عربی، فارسی و انگلیسی قرآن کریم

  دانلود کتاب قرآن مجید برای کامپیوتردانلود


  کی وردها :

  دانلود کامل کتاب قرآن کریم برای کامپیوتر - متن کامل کتاب قرآن مخصوص کامپیوتر -  دانلود رایگان ترجمه عربی ، فارسی و انگلیسی قران - دانلود برنامه اجرایی قران برای کامپیوتر ها - قابل اجرا روی کامپیوتر - ترچمه قران - تزجمه قران - دانلود کتاب فران برای کامپیوتر - کتاب الله - دانلود کتاب الله برای کامپیوتر - با قابلیت جستجوی ایات با شماره آیه و سوره - قران کریم برای کامپیوتر - ترجمه عربی به فارسی - عربی به انگلیسی - نرم افزار بسیار کم حجم قرآن کریم - قران مجید -  امکان جستجو در قرآن - توانایی تلاوت همه آیات پس از اتصال به اینترنت -  کتاب الکترونیکی قران کریم - دانلود رایگان کتاب قران با 3 زبان عربی و انگلیسی و فارسی - دانلود قرآن با ترجمه فارسی - تلاوت سوره ها و آیات قران بعد از اتصال به اینترنت - ضعقشد نشقهئ - ضعقشد ئشتهی بخق زخئحعفثق - ثدلمهسا مشدلعلث - بشقسه - قران کریم فارسی - قرآن کریم فارسی - تلاوت اینترنتی قرآن کریم - تلاوت mp3 قرآن -

  english translate of quran majid - quran karim - muslems book - allah book - mohammad payambar book - eslam sky book - goran majid - goran karim - ketab khoda -ketab allah - free download of qoran - goraan - quran - ghoraan - danlod rayghan ketab khoda-  free iranian ebook and pdf center - arabic translated - farsi and english and arabic language quran transleted for download - free download of koran - free download quran translated to english and farsi  - arabic to engish - arabic to farsi - tarjomeh goran karim az arabi be farsi - persian language of quran -  danlod rayghan ketab guran  - gooran - ghoran - goran -  ;jhf hg;jv,kd;d rvhk ;vdl - rvhk l[dn - rvHk ;vdl - nhkg,n jv[li thvsd , hk'gdsd hc uvfi rvHk -

  + نوشته شده در  یکشنبه هفدهم آبان ۱۳۸۸ساعت 20:48  توسط HTH  |